23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
iPhone ve iPod Uyumlu DCM377
08 Nisan 2011 Cuma 16:02

iPhone ve iPod Uyumlu DCM377

Ses tutkunlarının vazgeçilmez markası Philips, müzik ve ses ürünlerindeki iddiasını DCM377 iPhone ve iPod uyumlu müzik seti ile sürdürüyor.

Philips, sunduğu ürünlerin hem tasarımı hem de teknolojik özellikleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Philips DCM337 müzik seti, tasarım, ses ve teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Philips Klasik Mikro Sistem"in eşsiz tiz hoparlörleri sayesinde sayısız kaynaktan eşsiz müzik keyfini en net ve berrak haliyle yaşayacaksınız. iPhone ve iPod"unuzdan müziğin keyfini sürerken aynı zamanda şarj edebilecek,daha fazla oynatım seçeneği için USB Direct bağlantısıyla zengin bir müzik deneyimine şahit olacaksınız.

100 W RMS toplam çıkış gücü,dijital ses kontrol sistemi, ve dinamik bas yükselticileri sayesinde ses kalitesinde gerçek farkı yaşayacaksınız. İstasyon ayarlı dijital radyo özelliğiyle sevdiğiniz radyo frekanslarını hafızaya alma tuşunu basılı tutarak kolayca kaydedebilecek ve her seferinde elle ayarlamadan, favori radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları