23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
iPhone 4te Turkcell Farkı
09 Haziran 2010 Çarşamba 11:47

iPhone 4'te Turkcell Farkı

iPhone 4, Turkcell tarafından çok yakında satışa sunulacak

Türkiye"nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Apple"ın son teknolojik mucizesi iPhone 4"ü çok yakında müşterileriyle buluşturacak.. Apple tarafından dün ABD"nin San Fransisco kentindeki geleneksel "Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı"nda tanıtılan iPhone 4, şimdiden teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi oldu. Kullanıcılar, Turkcell farkıyla satın alacakları iPhone 4"e avantajlı fiyat ve tarifelerle sahip olacak.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, bir süredir heyecanla bekledikleri yeni nesil iPhone"un iletişim kültürünü bir üst seviyeye taşıyacağını belirterek, "Bugüne dek yaklaşık 300 bin iPhone"u Turkcell farkıyla müşterilerimize ulaştırdık. Hem müşterilerimizin teknolojinin sınırlarını zorlayan iletişim beklentilerini karşıladığımız hem de sunduğumuz kampanya ve tarife seçenekleriyle en son teknolojiye en avantajlı fiyatlarla ulaşmalarını sağladığımız için büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Develioğlu, Turkcell"lilerin özel olarak gelişitirilen Turkcell MikroSim ile iPhone 4"ün olanaklarından en verimli biçimde faydalanacağını dile getirdi ve "Turkcell" in 3G hızıyla müşterilerimiz, iPhone 4 deneyimini Turkcell farkıyla yaşamaya başlayacak" dedi.

Son yıllarda mobil cihaz piyasasında fırtına gibi esen iPhone"un 4. nesil modeli iPhone 4, 9.3 inç milimetre inceliğiyle en ince akıllı telefon olma özelliğine sahip. 5 megapiksel kamera, LED flaş özelliği, HD video kayıt, yüksek çözünürlüklü ekran teknolojisinin yanı sıra performanstan ya da batarya ömründen ödün vermeden aynı anda farklı uygulamaları kullanabilme özelliğini de barındırıyor.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları