28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
iPhone 3G Vodafonela Türkiyede
25 Eylül 2008 Perşembe 10:31

iPhone 3G Vodafone'la Türkiye'de

İlk iPhone'lar Bağdat Caddesi Vodafone Store ve Kanyon Apple Premium Reseller Troy'da

Vodafone Türkiye, merakla beklenen iPhone 3G"yi, 25 Eylül"ü 26 Eylül"e bağlayan gece satışa sunuyor. İlk iPhone"lar çeşitli sürprizlerle, Bağdat Caddesi Vodafone Store ve Kanyon Apple Premium Reseller Troy 'da Türkiye"deki iPhone meraklılarıyla buluşacak. Kanyon Apple Premium Reseller Troy ve Bağdat Caddesi Vodafone Store, saat 16.00"dan 02.00"ye kadar sürecek şovlar, DJ performansları ve dans gösterileriyle renklenirken, iPhone coşkusu sokaklara taşacak.

Vodafone ayrıca N101 FM ve Power FM dinleyicilerini de iPhone 3G sahibi yapıyor. 24-25 Eylül tarihlerinde Power FM"de Geveze sabahları, Bay J ise akşamları düzenleyecekleri yarışmalarla, şanslı dinleyicilerine iPhone 3G armağan edecek. Usta radyocu Cem Ceminay ise 25 Eylül gecesi N101 FM"deki programında 3 şanslı kişiyi iPhone 3G sahibi yapacak.

iPhone 3G"yi dünyadaki cep telefonu kullanıcılarına sunan ilk operatör olan Vodafone, tüm dünyada heyecanla karşılanan bu telefonu şimdiye kadar Avustralya, Yeni Zelanda, İtalya, Portekiz, Yunanistan, Hindistan ve Çek Cumhuriyeti"ndeki kullanıcılarla buluşturdu. Vodafone, iPhone 3G"yi bu yıl içinde Türkiye"deki cep telefonu kullanıcılarıyla da buluşturacağını açıklayan ilk GSM operatörü olmuştu.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları