17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IPera 3 Yaşında
12 Haziran 2007 Salı 11:38

IPera 3 Yaşında

Telefon uygulamaları alanında faaliyet gösteren IPera, üçüncü yılını tamamladı.

Telekomünikasyon sektörünün serbestleşmesiyle yaygınlaşacak temel iletişim hizmetlerini şirketler için daha katma değerli kılacak, yenilikçi, ergonomik ve uygun maliyetli iletişim uygulamaları geliştirmeyi hedefleyen IPera, kurucularının sektördeki 13 yıllık entegratörlük deneyimini geride bırakarak yeni bir yola çıkışının 3. yılını tamamlıyor.

Telefonu şirketler için çok daha kullanışlı ve iş verimliliğini arttıran bir araç haline getirecek uygulamalar geliştirmeyi hedeflediklerini belirten IPera Genel Müdürü Tolga Gündüz; “Çoğu kişinin radikal bir karar olarak kabul ettiği IPera ile yolculuğumuza başlarken bir hedef koymuştuk; katma değerli telefon uygulamaları alanındaki boşluğu doldurmak. Bu hedefimizin adım adım gerçekleştiğini görmek bize gurur veriyor. 3 yıl önce adı bile olmayan ürünlerle bugün Avea, Brisa, Bureu Veritas, Burger King, Casper, Dedeman Holding, Ericsson Türkiye, Global Menkul Değerler, İş Leasing, Kaynak Holding, Kent Gıda, Koç Sistem, Koleksiyon Mobilya, Migros, Milpa, Netone, Paxar, Probil, Set Group, Setur, Sigortam.net, Sodexho, Sürat Kargo, Şahinler Holding, Uzel Holding, Yıldız Holding (Ülker) ve Zaman Gazetesi başta olmak üzere yüzlerce firmanın güvenini kazanmış olmak, bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.

4. yıllarında da pek çok yenilik duyurmayı planladıklarını belirten Gündüz, “Telefon için Firewall olarak adlandırdığımız T-Firewall, iş verimliliğine yeni standartlar getiren Ofis telefonu uygulama ailesinin yeni sürümü ve şirketlerin telefon ile kurdukları iletişimi tüm yönleriyle yöneten yeni hizmet modeli, bunlardan sadece birkaçı. Bu yeni uygulamalar ile, yazılım dünyasının bu yeni dalında ülkemizin de söz sahibi olmasında payımızın olacağını düşünmek bizi heyecanlandırıyor. Bu heyecanımızı tüm dostlarımızla paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.


IPera Hakkında

IPera, bilişim sektörünün önde gelen isimlerinden Borusan Holding Teknoloji Grubu’na katılan Pargem’in kurucuları Tolga Gündüz, Mazlum Kutlar ve Tayfun Özus’un uzun yıllara dayanan deneyimleriyle oluşturdukları teknoloji girişimidir. Yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan IPera, kuruluşların verimlilik artışı arayışlarına yanıt verecek yeni uygulamalar geliştirerek, bu alanda ülkemizin dünya çapında söz sahibi olmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir. IPera, Telekomünikasyon sektörünün serbestleşmesiyle yaygınlaşacak temel iletişim hizmetlerini şirketler için daha katma değerli kılacak, yenilikçi, ergonomik ve uygun maliyetli iletişim uygulamaları geliştirmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları