23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
iPad’i Olan TTNET’lilere Özel Kampanya
27 Aralık 2011 Salı 23:02

iPad’i Olan TTNET’lilere Özel Kampanya

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, iPad sahibi aboneleri için yeni ve benzersiz bir kampanya başlatıyor.

Kampanya kapsamında iPad sahibi olan TTNET kullanıcıları Hürriyet, Radikal, Hürriyet Daily News gazetelerinden herhangi birinin iPad e-gazete uygulamasını 3 ay boyunca ücretsiz okuyabilecekler.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, iPad kullanıcılarına özel yeni bir kampanya başlatıyor. Kampanya kapsamında, TTNET abonesi olan iPad kullanıcılarına e-gazete uygulamalarından biri 3 ay boyunca hediye edilecek.

Hürriyet, Radikal ve Hürriyet Daily News gazetelerinden herhangi birini seçen TTNET kullanıcıları bu gazetelerin uygulamalarında belirtilen alana TTNET Kampanya Şifresi'ni girerek kampanyadan kolayca faydalanabiliyor.

TTNET’in mevcut müşterilerinin faydalanabildiği kampanyanın Haziran ayına kadar devam etmesi planlanıyor. Kampanya şifresi almak için EGAZETE boşluk TC Kimlik Numarasını yazıp 6606’ya SMS gönderilmesi yeterli.

Üstelik e-gazete aboneliklerinde deneme süreleri devam eden, sona eren veya e-gazete aboneliği satın alan müşteriler, bu süreden sonraki 3 aylık dönemde TTNET Kampanya Şifresi ile uygulamayı ücretsiz kullanmaya devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları