24 Haziran 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IP Ses Uzmanlığı İçin Büyük Fırsat
10 Haziran 2011 Cuma 14:38

IP Ses Uzmanlığı İçin Büyük Fırsat

Cisco ve AcademyTech, IP tabanlı ses teknolojileri konusunda uzmanlaşmak isteyenler ve Cisco Kanal İş Ortakları için Voice Collobration eğitimlerinde çok özel indirimli bir kampanya başlattı.

Hızla büyüyen IP tabanlı ses teknolojileri konusunda uzmanlaşmak isteyen kişilerin ve Türkiye genelindeki 500"ün üzerindeki Cisco Kanal İş Ortağı"nın kendilerini Cisco IP Ses çözümleri konusunda deneyim kazanmaları amacıyla Cisco Türkiye ve Türkiye"deki tek Cisco Eğitim Çözümleri İş Ortağı (CLSP - Cisco Learning Solutions Partner) AcademyTech, Cisco Voice Collobration eğitimi düzenliyor.

AcademyTech"in Maslak şubesinde altı gün sürecek olan Cisco Voice Collobration eğitimi için bin 450 USD ücret alınacak. Cisco Unified Communications Manager üzerine odaklanan eğitim sayesinde katılımcılar, Cisco"nun IP tabanlı ses teknolojileri alanında lider çözümü Cisco Unified Communications Manager"ı kurma, yönetme ve sorunlarla baş ederek çözme konusunda deneyim kazanacaklar.

Bilgi teknolojileri pazarındaki rekabetin çok çetin olduğunu ve birbiri ile benzer yeteneklere sahip firmaların ancak fiyatta rekabet edebilir duruma geldiklerini söyleyen AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, "Cisco ile ortak düzenlediğimiz Voice Collobration eğitimi sayesinde kişilere ve Cisco Kanal İş Ortakları"na, hızla büyümekte olan IP tabanlı ses teknolojileri alanında yetkinliklerini artırmaya ve fiyat dışında rekabet araçlarına kavuşmalarını sağlıyoruz" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları