25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Iomega’dan ioclub™ Premier Partner
06 Temmuz 2012 Cuma 16:25

Iomega’dan ioclub™ Premier Partner

Dünyanın önde gelen veri yedekleme ve depolama çözümleri sağlayıcılarından Iomega, ioclub™ Premier Partner Programı, üyesi iş ortaklarına yeni kaynaklar sunacağını duyurdu.

Bu yeni kaynaklar çoğunlukla kameralı gözetleme ve güvenlik alanlarına odaklı olacak. Iomega bu alanlara yönelik ağ depolama çözümleri sunuyor.

ioclub™ Premier Partner Programı ağ depolama profesyonellerine yönelik ek bir ioclub™ programı. Program Iomega ağ depolama çözümleri üzerinde yeni fırsatlar yaratmak için tasarlandı. Bu program iş ortaklarının bir dizi ek araca erişimini mümkün kılıyor: özel eğitimler, teknik destek, ürün avantajları, satış ve pazarlama araçları .

Ağ depolama çözümleri üzerinde, kameralı gözetleme işlevine özel özellikleri geliştirmeye hız veren Iomega şimdi de kameralı gözetleme sistemleri kurulumu konusunda uzman olan ioclub™ Premier programı üyesi iş ortaklarına Kameralı Gözetleme & Güvenlik (VSS) akreditasyonu sunuyor. Bu akreditasyon Iomega’nın kapsamlı kameralı gözetleme çözümleri konusunda özel satış ve teknik eğitimleri alınmasını sağlıyor. ioclub™ VSS Premier İş Ortakları ayrıca Iomega’nın teknik uzmanlığından yararlanabiliyor ve projelerini başarılı bir şekilde tamamlamalarını sağlayacak ek destek alabiliyor. 

ioclub Premier Partner Programı üyelerinin kullanımına sunulan araçlar:
•Performansa bağlı iskonto
•İş ortağına yönelik özel görevlendirilmiş müşteri yöneticisinden Iomega desteği ve müşteri yöneticisi ile birlikte son kullanıcılara gerçekleştirilen ziyaretler
•Iomega ürünlerinin yol haritalarına ve ürün bilgilerine öncelikli erişim. Bu iş ortaklarının ürünleri öğrenmesine yardımcı olabilir ve onların yeni satış fırsatları yaratmalarına olanak sağlayabilir.
•Satış bilgileri ve teşvik programlarına erişim
•Gelişmiş teknik destek, NAS Storcenter px serisi sunucuların yedek parçalarının bir sonraki iş günü teslim edilmesi, telefonla özel destek hattı
•Değerlendirme birimleri için özel indirim
•Ortak pazarlama ve iş geliştirme çalışmaları için ek destek ve kaynaklar
•Iomega’nın internet sitesinde görünürlük

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları