23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Iomega Kişisel Bulut’u Eve Getirdi
01 Ağustos 2012 Çarşamba 14:40

Iomega Kişisel Bulut’u Eve Getirdi

Iomega® EZ Medya & Yedekleme Merkezi, evdeki ağlara dosya yedeklenmesi, paylaşımı ve dosyalara erişim için kolay bir yol sunuyor.

Iomega® EZ Medya & Yedekleme Merkezi, Iomega’nın evdeki ağlara yönelik olarak tasarlanmış, özellik açısından zengin olmasına karşın uygun fiyatlı olan yeni tek sürücülü ağ depolama ürünüdür. Yeni Iomega EZ Medya & Yedekleme Merkezi ile evdeki tüm bilgisayar ağınız içindeki dosyaları kolayca paylaşabilir, bu dosyalara ve fotoğraf, video ve müzik dosyalarına erişebilir ve aynı zamanda da üründe bulunan Iomega Kişisel Bulut Teknolojisi ve Apple iOS cihazları ile kullanım için geliştirilmiş Iomega Link mobil uygulaması (ücretsiz indirilebilir) sayesinde de arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Kurulum ve Özellikler: 
Üç adımdan oluşan basit bir kurulumu olan (CD gerektirmez) Iomega  EZ Medya & Yedekleme Merkezi’nde dahili bir UPnP™ AV Medya Sunucusu (DLNA sertifikalı) ve iTunes™ Sunucusu bulunuyor. Bu sayede, içerikler kolaylıkla bilgisayarlar ve diğer her tür dijital medya adaptörlerleri arasında (oyun konsolları, dijital fotoğraf çerçevesi, ağ bağlantılı TV’ler vb) paylaşılabiliyor. Kullanıcılar ayrıca diledikleri dosyaları Facebook®, YouTube® and Flickr® hesaplarına  otomatik olarak yükleyebiliyor; aynı zamanda da Iomega’nın Aktif Dosyalar özelliğini kullanarak kişiselleştirilmiş slayt gösterisi oluşturup, eposta ile yayabiliyorlar. Yeni ürün  Apple kullanıcıları için  Time Machine (Zaman Makinesi) desteği de içeriyor. Ayrıca yüklü dosyaların PC’ye gerek duyulmadan kolay ve hızlı bir şekilde indirilmesi için de torent desteği bulunuyor.

Iomega Kişisel Bulut: 
Yeni Iomega EZ Medya & Yedekleme Merkezi ile birlikte ücretsiz olarak sunulan Iomega Kişisel Bulut çözümü, hem dijital dosyalarınızı korumak hem de aynı zamanda dijital dosyalarınıza dünyanın neresinde olursanız olun erişebilmenizi sağlamak için en üstün çözüm. (Internet bağlantısı gerektirir) Iomega’nın Kişisel Bulut’u evdeki ağınızda yer alan tüm içerikleri Internet üzerinden birbirine bağlar. Size dosyalarınıza ve bilgilere Internet üzerinden uzaktan erişme olanağı sunar ve dosyaları ve bilgilerinizi ailenizle, arkadaşlarınızla seçtiklerinizle paylaşmak için güvenli bir bağlantı yaratır. Tüm bu özellikleri de herhangi bir aylık ücret ya da abonelik bedeli olmadan sunar.

Yeni Iomega® EZ Medya & Yedekleme Merkezi Kapasite Seçenekleri: Iomega® EZ Medya & Yedekleme Merkezi 1TB, 2TB ve 3TB kapasiteli model seçenekleri satılacak.

Iomega® EZ Medya & Yedekleme Merkezi 20 Ağustos 2012 tarihi itibariyle Türkiye’de ve www.iomega.com ‘da satışa sunulacak. 1TB’lık model 179€, 2TB’lık model  229€ ve 3TB’lik model de 319€’dan satılacak. Fiyatlara KDV dahildir. 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları