23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Internette Okul Ansiklopedisi
20 Ekim 2008 Pazartesi 16:21

Internet'te Okul Ansiklopedisi

Digital okul ansiklopedisi kasdav.okulpedia, zengin içerik bilgisi ile öğrencilerin ders, ödev ve proje çalışmalarında yararlanmalarını sağlayacak.

Kadıköy Belediyesi Sağlık ve Sosyal Dayanışma Vakfı (KASDAV), ilk ve orta öğretim öğrencilerinin ödev ve projeleri için tam destek alabilecekleri digital bir ansiklopedi hazırladı. KASDAV tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye"nin ilk digital okul ansiklopedisi olan kasdav.okulpedia, tam 3.500 sayfadan oluşuyor. Kasdav.okulpedia, içinde öğrencilerin ihtiyaçları olan tüm bilgiye, güvenli ve temiz bir ortamda rahatça ulaşabilmelerini sağlıyor.

Öğrencilerin görsel gelişimine önem veren ve çağın hızlı bilgi değişimine yönelik hazırlanan kasdav.okulpedia, her bilgi ve kavramı fotoğraf, grafik, harita ya da bir film ile destekliyor. Hiçbir yabancı ansiklopediden çeviri olmadan tamamen özgün ve Türkçe olarak hazırlanan kasdav.okulpedia.com, en yeni ve güncel bilgiler içeriyor.

Öğrencilerin projelerine de digital ortamda yer veren sitede, herhangi bir üyelik ya da ücrete tabi tutulmadan kasdav.okulpedia.com Internet adresinden digital okul ansiklopedisine güvenle ulaşmak mümkün.(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları