28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
International Tax Reviewden Deloittea Ödül
16 Haziran 2008 Pazartesi 15:16

International Tax Review'den Deloitte'a Ödül

International Tax Review, Deloitte'u Avrupa'da ve Türkiye'de 2008 yılında Yılın Transfer Fiyatlandırması Şirketi seçerek ödüllendirdi.

Deloitte, uluslararası vergi konularında dünyanın en prestijli ve tanınmış dergisi International Tax Review"un seçtiği 2008"de Avrupa"da ve Türkiye"de Yılın Transfer Fiyatlandırması Şirketi ödülüne layık bulundu. Her ülkeden aday şirketlerin davetli olduğu ve Londra"da Renaissance Chancery Court"ta 22 Mayıs 2008 günü yapılan törende kazananlar açıklandı. Geçtiğimiz yıl da Yılın Vergi Şirketi ödülünü alan Deloitte Türkiye adına ödülü geceye katılan Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Ortağı Hülya Yılmaz teslim aldı. ITR dergisi, her yıl toplam 20 ülkede "vergi" ve "transfer fiyatlaması" kategorilerinde başarılı bulduğu şirketlere ödül veriyor.

Deloitte Avrupa çapında başarılı

Avrupa"da Yılın Transfer Fiyatlandırması Şirketi özel ödülünü alan Deloitte"un ayrıca Avrupa"da faaliyette olduğu başka ülkelerdeki şirketleri de ödüle layık görüldüler. Deloitte"un Norveç ve İsveç"teki üye şirketleri ülkelerinde "Yılın Vergi Şirketi" ödülünü alırken, Avusturya, Danimarka, Finlandiya, Fransa (Taj), Almanya ve İsviçre"deki vergi şirketleri kendi ülkelerinde 2008 yılının transfer fiyatlaması hizmetlerinde en iyi danışmanlık şirketi ödülünü kazandılar.

Hukuksal konularda uzmanlaşan Euromoney yayın grubuna bağlı olan International Tax Review, 1990 yılından bu yana vergi konularındaki yayıncılığı ile tanınıyor. ITR, uluslararası vergi stratejileri üzerine dünyanın en güvenilir dergilerinden biri olarak özellikle çokuluslu şirketlere son vergi düzenlemeleri haberleri ve bu konuda gerekli şirket içi yapılanmalar konusunda bilgi sağlıyor.

ITR yazarları ödülleri verirken, her şirketin önceki yılın şubat ayından, ödülün verileceği yılın şubat ayına kadar geçen süre içinde yaptığı en iyi üç çalışmayı ve şirketin kendisini değerlendiriyorlar.

"Yılın Transfer Fiyatlandırması Şirketi" ödülü ile ilgili olarak bir açıklama yapan Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Sorumlu Ortağı Sedat Eratalar: "Deloitte Türkiye olarak 2010 yılında vergi sektöründeki en büyük ve en tercih edilir profesyonel hizmet şirketi olmayı hedefliyoruz. Transfer fiyatlandırması konusunda da müşterilerimizi bilgilendirmek hem de hizmet kalitemizi artırmak amacıyla yaptığımız çalışmaların sonucu olarak International Tax Review gibi uluslararası vergi konularında en prestijli ve tanınmış dergisi tarafından bu ödüle layık görülmek gerçekten gurur verici." dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları