29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Intellicada Yeni Atama
25 Ocak 2012 Çarşamba 08:52

Intellica'da Yeni Atama

Yapı Kredi Bankası Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Grubu’nda Ticari ve Kurumsal CRM Müdürü olarak görev yapan Evrim Yetişmiş, Intellica’nın yeni genel müdürü olarak göreve başladı.

İş Zekası Hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, getirdiği yenilikçi çözümler ile önemli kurumlar tarafından tercih edilen Intellica, Evrim Yetişmiş’i yeni genel müdür olarak ekibine kattı. İş Zekası ve Müşteri İlişkileri Yönetimi ile ilgili projelerde sadece tek bir konu veya teknolojiye odaklanmak yerine, müşterilerine bu alanların tümünü kapsayan bütünleşik çözümler sunma amacıyla kurulan Intellica yeni projelerine Evrim Yetişmiş ile devam edecek.

İTÜ Matematik Mühendisliği mezunu olan Yetişmiş, aynı üniversitenin İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Sistem Analizi Bölümü'nden yüksek lisans derecesi aldı. İş hayatına Teletaş Telekomünikasyon Anonim Şirketi’nde yazılımcı olarak başlayan Yetişmiş, Yapı ve Kredi Bankası Bilgi İşlem İştiraki Bilpa'da Ödeme sistemleri konusunda yazılımcı, uygulama mimarı ve proje yöneticiliği görevlerinde bulundu. Son olarak ise Yapı Kredi Bankası Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Grubu’nda Ticari ve Kurumsal CRM Müdürü görevini yürüttü.

YORUMLAR
Tebrikler
Bir dost
Böyle değeler ülkemizde kolay yetişmiyor, teknik ve fonksiyonel açıdan edinilen bunca yıllık tecrübe sonucu gelen başarı olarak görülmeli.
25 Ocak 2012 Çarşamba 19:13
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları