29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnsan Yönetimi Kongresi 5 Kasımda
20 Ekim 2008 Pazartesi 13:46

İnsan Yönetimi Kongresi 5 Kasım'da

PERYÖN 16.Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi ve Türkiye'nin ilk İnsan Yönetimi Ödülleri 5-7 Kasım 2008 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek.

İnsan kaynakları uzmanları, yöneticileri ve insan yönetimini ilgilendiren tüm alanlardaki çalışanların bir araya gelmesini sağlayacak olan ve 5 - 7 Kasım 2008 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı"nda gerçekleştirilecek 16. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi"nde geri sayım başladı. İnsan yönetimi ile ilgili sadece İK çalışanlarına yönelik değil, her seviyede yöneticiye vizyon kazandıracak kongrede bu sene yurt içi ve yurt dışından Cem Boyner, İzzet Karaca, Emre Konuk, Yankı Yazgan, Ahmet Bozer, Engin Baran, Gülcan Arpacıoğlu, Yiğit Oğuz Duman, dünyaca ünlü yazar Irvin Yalom ve dünyanın en ünlü iş gurularından olan Mark Wilcox gibi çok önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak. 100"ün üzerinde konuşmacının yer alacağı kongre, çalıştay, açılış konferansı ve paralel seanslar halinde birçok alt programda, katılımcıların farklı başlıklarda bilgilenmesine olanak sağlayacak.

Bu sene "Farkında mıyız?" teması üzerine kurulan PERYÖN 16. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi, şirketlerin ve bireylerin başarıya giden yolda ne kadar farkındalık sahibi olduklarına, bu konuda daha iyi neler yapabileceklerine ve Mobbing gibi pek çok konuya ışık tutacak. Aralarında Cem Boyner, İzzet Karaca, Emre Konuk, Yankı Yazgan ve dünyaca ünlü iş gurusu Mark Wilcox gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı kongrenin en önemli özelliği ise, Türkiye"de ilk defa başarılı İnsan Kaynakları Yönetimi uygulamalarının ve proje fikirlerinin PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri ile taçlandırılacak olması.

Şirketler PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri kapsamında İşe Alım, Performans Yönetimi, Eğitim ve Gelişim, Fark Yaratan Uygulama / Projeler olmak üzere 4 ana kategoride ödüllendirilecek.

37 yıldır Türkiye"de insan kaynakları yöneticileri"ni ve uzmanlarını tek çatı altında toplayan, bu alanda en önemli ve tek referans kaynağı sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN"ün, 5-7 Kasım tarihleri arasında Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı"nda gerçekleştireceği 16. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi ile ilgili tüm detaylara ve kayıt bilgilerine www.peryon.org.tr adresinden ulaşılabilir.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları