18 Nisan 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnsan Toplum Kültür Mirası Semineri BİEde
28 Kasım 2011 Pazartesi 19:02

İnsan Toplum Kültür Mirası Semineri BİE'de

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi ve Bersay İletişim Enstitüsü’nün işbirliği ile hazırlanan “İnsan Toplum Kültür Mirası” sertifika programı 7 Ocak Cumartesi günü başlıyor.

Program; Psikoloji, Sosyoloji, Tarih, Felsefe, Edebiyat ve Güzel Sanatlar gibi bilimin ve sanatın en temel alanlarına yönelik altı modülden oluşuyor.

Her alandan profesyonellere açık olan program, bilimin ve sanatın temel alanlarında, insanı, toplumu ve toplumların ürettiği kültürü tanıyıp anlama ve yorumlama açısından önem taşıyor. Aynı zamanda, hızlı değişimlerin yaşandığı bugünün dünyasında, değişen bilgiye sahip olmayı ve güncellemeyi düşünen ama bunun için zaman bulamayan profesyoneller için de iyi bir fırsat sunuyor.

Boğaziçi Üniversitesi ve Bersay İletişim Enstitüsü’nün birlikte hazırladığı programın her bir modülü toplam 7 haftalık bir eğitimden oluşuyor. Eğitimci kadrosunun alanlarında yetkin akademisyenlerden oluştuğu her modülün sonunda katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecek. Tüm modülleri tamamlayan katılımcılar ise “Sertifika” almaya hak kazanacak.

Toplam 42 saat ve 7 temel konu başlığından oluşan modüllerin içeriğinde yer alan dersler, her hafta Cumartesi günleri 10.00 –17.00 saatleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi salonlarında gerçekleşecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları