18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnsan Kaynakları Zirvesi12 Başlıyor
05 Nisan 2012 Perşembe 17:27

İnsan Kaynakları Zirvesi'12 Başlıyor

12 Nisan 2012, Perşembe günü Wow Convention Center’da gerçekleşecek Zirvenin bu yılki konusu Yükselen Türkiye, Yükselen İnsan Kaynakları

Türkiye’nin iş gücüne İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve İK Portalı ile katkı sağlayan Globalcv, düzenlediği İnsan Kaynakları Zirvesi ile de sektöre katma değer üretiyor. Geçtiğimiz yıl büyük ilgi uyandıran, sektöründe lider 10 konuşmacının yer aldığı ve 500’e yakın profesyonel yönetici, şirket sahibinin katıldığı İnsan Kaynakları Zirvesi’nin bu yıl ikincisi düzenleniyor.

Wow Convention Center’da 12 Nisan 2012, Perşembe günü gerçekleştirilecek İnsan Kaynakları Zirvesi 12’nin bu yılki konusu Yükselen Türkiye, Yükselen İnsan Kaynakları.

Zirve’nin konuşmacıları arasında İMKB Başkanı İbrahim TURHAN, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, TAV Havalimanları Holding ve TAV İnşaat Kurucu Ortağı, İcra Kurulu Başkanı Sani ŞENER, Türk Telekom CEO’su Gökhan BOZKURT, Boydak Holding CEO’su Memduh BOYDAK, Rixos Yönetim Kurulu Başkanı Fettah TAMİNCE, Bank Asya Genel Müdürü Abdullah ÇELİK ve Avea İnsan Kaynakları Direktörü Bahattin AYDIN yer alıyor.

İnsan Kaynakları Zirvesi 12’de Dünya ve Türkiye Ekonomisinde Beklentiler ve İş Adamlarının Alması Gereken Pozisyon, İK Departmanının Stratejik İş Ortağına Dönüştürülmesi, Yeni Kariyer Paradigması: Meslek mi Seçiyoruz, Kariyer mi?, Ennegram ve Yetenek Yönetimi ve Stratejik İnsan Kaynakları Ama Nasıl? başlıklı paneller ve sunumlar yer alıyor.

İş dünyasına yönelik potansiyelleri değerlendirmek, kobilerin kurumsallaşmasına yönelik yöntemleri göstermek, insan kaynaklarındaki yeni trendleri konuşmak ve insan kaynaklarının kurumlar içerisinde verimli kullanım yollarını göstermek hedefi ile düzenlenen Zirve kapsamında, Fatih Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (FÜSEM) ve Globalcv işbirliği ile ‘Kurumların İnsan Kaynakları Uygulamalarının Analitik ve Akademik Değerlendirilmeleri’ sonucunda 2012 İK Ödülleri de takdim edilecek.

Ülkenin hızla gelişen sektörü İnsan Kaynakları’nın farklı başlıklar altında masaya yatırılacağı  ve 20’den fazla konuşmacının yer aldığı Zirve’de kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinden muhtelif odalar ve meslek örgütleri yöneticilerine, akademisyenlerden üst düzey yöneticilere kadar 1.000’e yakın katılımcı bekleniyor.

Bu yıl, katılımcılar arasında yapılacak çekilişlerle e-MBA programları, Eneagram eğitimi, Değerlerle Liderlik Sertifika Programı ve daha bir çok profesyonel gelişime yönelik eğitim programları hediye edilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları