10 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnsan Kaynakları Alanında 360HR Farklılığı
14 Ekim 2011 Cuma 13:16

İnsan Kaynakları Alanında 360HR Farklılığı

Coşkun Şirketler Grubu, 360 HR’ markası ve sektörün deneyimli isimlerinden Funda Mesoğlu liderliği ve çözüm ortakları ile kurumlara özel çözümler sunmaya başladı.

Coşkun Şirketler Grubu, 360 HR markası ve Funda Mesoğlu'nun Genel Müdürlüğü ile insan kaynakları alanında faaliyetlerine başladı. 

Sektörde önemli deneyimi bulunan Mesoğlu, daha önce, bünyesinde İpekyol, Maçka ve Twist markalarını barındıran Ayaydin Miroglio Şirketler Grubu’nda insan Kaynakları Koordinatörü olarak görev yapıyordu.

ODTÜ Psikoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra profesyonel yaşamına 1995 yılında başlayan Mesoğlu sırasıyla, Yöntem Araştırma, Prometheus Danışmanlık, Vestel ve Ayaydin Miroglio Şirketler Grubu’nda önemli görevler aldı. Coşkun Şirketler Grubu’na ait Post Assist’in İK sistemini kuran Mesoğlu, aynı gruptan Artı Kurumsal’ın yeninden yapılandırılmasını üstlenerek 360HR markasının oluşturulması süreçlerinde önemli rol üstlendi.

İnsan kaynakları alanında danışmanlık hizmetleriyle de önemli tecrübesi olan Mesoğlu’nun PERYON ve ABD İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği (SHRM) üyelikleri bulunuyor. Evli ve bir kız çocuğu annesi olan Mesoğlu İngilizce biliyor.

İnsan Kaynakları Yönetimi alanında hizmet veren 360HR,  süreci baştan sonra ele alarak kurumların ihtiyaçları ve beklentilerine en uygun çözümleri tasarlıyor, öneriyor ve uyguluyor. Bordrolama ve yasal süreç yönetimi, seçme ve yerleştirme, insan kaynakları yönetim sistemleri olmak üzere üç ana başlıkta hizmet veren 360HR, uzman kadrosuyla kurumlara özel çözümler sunuyor.

Gelişmiş teknolojik altyapısı sayesinde kurumların yatırım yapmadan en iyi bordrolama hizmetini almasını sağlayan 360HR, insan kaynakları ekiplerinin daha verimli çalışmasına ve böylece maliyet avantajı yaratılmasına da ön ayak oluyor. 360HR, kurumlara özel esnek raporlama hizmeti ile ayrıcalıklı çözümler sunmanın yanı sıra kurum bilgilerinin gizliliğinin korunmasını en temel prensip olarak belirliyor.

360HR, doğru çalışanın, doğru pozisyon ve sorumlulukla, doğru firmada çalışmasının yarattığı katma değerin bilinciyle, en iyi analiz yöntemlerini kullanarak kurumları doğru adaylarla buluşturuyor, iş görüşmelerinde şirketlere profesyonel destek veriyor. 360HR, şirketlerin ik sistemlerini kurarak geliştirilmesi sürecini de yönetiyor. 

360HR’a 0 212 212 12 46 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.
 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları