29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnprodaya Yeni Satış Müdürü
19 Şubat 2008 Salı 18:24

İnproda'ya Yeni Satış Müdürü

BT sektöründe profesyonelleri istihdam etmeyi kendine hedef olarak belirleyen İnproda, Satış Müdürü görevine yeni atama yapıldı.

Bilişim ve Telekomünikasyon (BT) alanında faaliyet gösteren insan kaynakları firması İnproda, Satış Müdürü görevine Bahar Akcen"i getirdi.

Bahar Akcen, daha önce edindiği deneyimleri bilişim alanında kullanmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yalnızca bir alana özel çalışmanın aslında o işte uzmanlaşma anlamına geldiğinin farkında olan genç yönetici yaptığı açıklamada, "BT alanında sürekli büyüyen uzman açığını kapatmak için İnproda ve www.Jobula.com bu konuda tüm bilgi birikimini kullanıyor" dedi.
Bahar Akcen, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi"ni bitirdikten sonra, Bireysel Bankacılık ve Pazarlama bölümlerinde Bankkapital ve MNGBank bünyelerinde çalıştı. Bilişim ve internet teknolojileri alanındaki kariyerine 2004 yılında Telekom Atlas Online"da Kurumsal Satış ve Proje Yöneticisi olarak başlayan Akcen, Coretech ve Dataserv bünyesinde Yazılım Satış ve Proje Yöneticisi olarak iş hayatına devam etti. Bireysel Bankacılık, internet teknolojileri ve yazılım konusunda birçok eğitim alan Akcen, 2007 yılının Ekim ayından bu yana İnproda bünyesinde İnsan Kaynakları Danışmanı olarak çalışıyordu. 2008 Şubat ayı itibariyle de İnproda ve www.Jobula.com"un Satış Müdürlüğü"ne atandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları