23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnproda İnsan Yönetimi Kongresinde
01 Kasım 2007 Perşembe 12:00

İnproda İnsan Yönetimi Kongresi'nde

Bilişim ve Telekomünikasyon alanının insan kaynakları danışmanı İnproda ve jobula.com, PERYÖN 15. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’nde.

Bilişim ve Telekomünikasyon (BT) alanının insan kaynakları (İK) portalı jobula.com, PERYÖN 15. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’nde insan kaynakları profesyonelleri ile buluşuyor. BT alanına özel tek insan kaynakları portalı olan jobula.com, 31 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen fuara, 1. kattaki 51 numaralı standıyla bu yıl katılıyor. Gücünü İnproda’dan alan jobula.com, Fuar alanındaki standında Bilişim ve Telekomünikasyona özel hizmetlerini tanıtıyor.

Sadece BT alanında değil, her alanda kullanılan bilişim teknolojileri uygulamaları günümüz ve geleceğin ekonomisinde önemli rol oynayacağı belirgin bir gerçek. Bu gerçeklik için kurumların BT alanında doğru adayı doğru işe yerleştirmeleri önemli bir ihtiyaç. İnproda ve jobula.com, adaylar ile kurumlar arasında bir köprü işlevi görerek kurumların bu alandaki kaygılarını da en aza indiriyor. Her iki kurum da BT alanındaki İK kültürünü artırmayı ve yine bu alandaki istihdam konusunda İK profesyonellerinin en büyük destekçisi olmayı hedefliyor.

PERYÖN 15. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’nin bu yıl ki temasından da anlaşılacağı üzere, her bir şirketin, her bir kurumun ve aslında her bir insanın bir hikâyesi var. Şirketlerin geçmişlerinin bir yansıması ve geleceklerinin de garantisi olan insan faktörünün öneminin giderek daha fazla anlaşıldığını belirten İnproda Genel Müdürü Günnur Aktoros: "İnsan kaynağı bir şirketin sahip olduğu en önemli değerdir; ancak, insan yönetimi, şirketlerin en temel ihtiyacı olmasının yanında en fazla da zaman, emek ve maliyet unsuru olabiliyor. Bu noktada şirketlerin en yakınında durarak, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duydukları insan kaynağına, kalifiye adaylara etkin bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Bilişim ve Telekomünikasyon alanına odaklı bir e-işe alım sitesi olarak geliştirdiğimiz jobula.com ile insan kaynakları profesyonellerinin bu alandaki insan kaynakları seçme ve yerleştirme süreçlerine destek olmayı, sağladığımız içerik ile sektörün buluşma noktası haline gelmeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları