28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Inotec ve Timepr Yollarını Birleştirdi
19 Haziran 2012 Salı 13:45

Inotec ve Timepr Yollarını Birleştirdi

InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı bundan sonraki iletişim ve halkla ilişkiler çalışmalarını, TIME Public Relations (TimePR) ile birlikte yürütecek…

Eğitim ve danışmanlık çözümleri ile şirketlerin verimlilik ve karlılığını artıran InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı, halkla ilişkiler ve stratejik iletişim danışmanlığı hizmetleri veren TIME Public Relations’ı (TimePR) iletişim ortağı olarak atadı.

Haziran 2012 itibariyle, InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı ve grup şirketlerinin kurumsal ve pazarlama iletişimi odaklı halkla ilişkiler çalışmalarını çağdaş bir yapı ve dünyada yeniden şekillenen halkla ilişkiler anlayışıyla hizmet veren TimePR yönetecek.

Kurulduğu 2001 yılından bu yana alanında öncü yüzlerce şirkete danışmanlık ve eğitim hizmeti veren InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı, geliştirdiği inovatif projeleri ve sektörüne yön veren hizmet anlayışı ile yoluna devam ediyor. Türkiye’de cari açığın kapatılması yönünde önemli bir adım olan 12K Model ile adından söz ettiren InoTec, şirketlerin kurumsal gelişimlerini desteklemek ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlamak için danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyor. Uyguladığı sonuçları ölçümlenebilir danışmanlık programları ile şirketlerin cirosal büyümesinde de önemli bir rol oynayan InoTec; yönetim stratejilerinin belirlenmesinden insan kaynakları uygulamalarına ürün geliştirmeden, üretim stratejisi belirlemeye kadar her alanda danışmanlık hizmeti veriyor

360 derece hizmet prensibi…
Grup şirketleri InoTec Akademi ve SmartPeople ile 360 derece hizmet anlayışı politikasını perçinleyen InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı, ağırlıklı olarak Ar- Ge faaliyetleri güçlü, otomotiv ve üretim sektöründe faaliyet gösteren markalarla çalışıyor. Bireysel ve kurumsal eğitim programlarının gördüğü ilgi nedeniyle 2011 yılında açılan InoTec Akademi ile şimdiye kadar 15 binden fazla kişiye sertifika veren şirket, profesyonel yöneticilerden üniversite öğrencilerine kadar uzanan geniş bir katılımcı portföyüne sahip.

Grup şirketleri arasında yer alan diğer bir markası SmartPeople ile de şirketlere personel seçme, yetiştirme, yerleştirme ve oryantasyon hizmeti sağlayan InoTec, SmartPeople ile doğru insanı doğru pozisyon ile buluşturuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları