25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
InoTec Akademi’den Verimlilik Eğitimleri
21 Haziran 2012 Perşembe 13:30

InoTec Akademi’den Verimlilik Eğitimleri

InoTec Akademi’nin Verimlilik Arttırma ve Maliyet Düşürme Teknikleri Eğitimi’nin bu dönemki son programı 22 Haziran 2012’de başlıyor.

4 Modülden oluşan ve yüzde 70’i devlet destekli olan bu sertifika programındaki tüm eğitimler InoTec Akademi’nin Kozyatağı’ndaki eğitim salonlarında yapılacak.

Birey ve çalışanların kariyerlerini şekillendiren sertifika programları düzenleyen InoTec Akademi, katma değer yaratan çalışanlar yetiştirme hedefiyle büyük ilgi gören Verimlilik Arttırma ve Maliyet Düşürme Teknikleri Eğitimi sertifika programını 22 Haziran tarihinde Kozyatağı eğitim salonlarında başlatıyor.

İş dünyasında iyice kızışan rekabet koşulları, pazar değişkenleri, kar marjlarının düşüşü firmaları verimliliklerini artırmaları yönünde zorluyor. Kurumların en önemli yatırımı insan kaynağı olunca hem üreten hem yöneten çalışanların verimliliği artırma konusunda daha fazla bilgi ile donatılması gerekiyor. InoTec Akademi tarafından bu amaçla dizayn edilen ve hem kurumlar hem de bireyler tarafından ilgiyle karşılanan programa başvurular devam ediyor. 4 Modülden oluşan program Verimlilik Arttırma ve Maliyet Düşürme, Ürün Stratejisi ile İlgili Verimlilik Teknikleri, Performans Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Yatırım – Mali – Proje Esaslı Teknikler gibi 12 ana başlıkta düzenlenecek.

Alanında uzman profesyoneller tarafından verilen programda teorik bilginin senaryo çalışmaları ile desteklenerek pekiştirilmesi ve pratik bilgiye dönüştürülmesi sağlanıyor. Takım çalışması ağırlıklı olarak yürütülen program, InoTec Akademi tarafından geliştirilen yetişkin öğrenme metotları ile daha eğlenceli hale dönüşüyor.

Verimlilik Arttırma ve Maliyet Düşürme Teknikleri Eğitimi sertifika programı 22-23 ve 29-30 Haziran tarihlerinde InoTec Akademi eğitim salonları- Kozyatağı’nda 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek. InoTec Akademi’nin devlet destekli eğitimleri kapsamındaki bu programın ücreti yüzde 70 oranında T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından karşılanıyor.

InoTec Akademi eğitimleri ve katılım hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için: 0216 445 72 00-02-03 no’lu telefon aranabilir, inotecakademi@inoteconline.com’a e-mail atılabilir ya da  www.inotecakademi.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları