26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
InoTec Akademi Eğitmenleri Eğitiyor
29 Haziran 2012 Cuma 13:05

InoTec Akademi Eğitmenleri Eğitiyor

Bireyleri ve kurumları geleceğe hazırlayan InoTec Akademi, eğitmenlerin eğitimine yönelik yepyeni bir akreditasyon programı başlatıyor.

InoTec Akademi Eğitmen Akreditasyon Süreci “Temel Seviye Eğitmenlik Eğitimi” ile başlıyor. 11 – 19 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 20 saatlik “Temel Seviye Eğitmenlik Eğitimi”ni 70 puan ve üzerinde tamamlayanlar eğitmenlik kariyerine ilk adımı atmaya hak kazanacak.

Birey ve çalışanların kariyerlerini şekillendiren sertifika programlarıyla öne çıkan InoTec Akademi, eğitmenlerin eğitimine yönelik beş seviyeden oluşan yeni bir akreditasyon programının ilk aşamasını başlatıyor. 2001 yılından bu yana InoTrain Sertifika Programı ile eğitmen yetiştiren InoTec Akademi; tecrübeli kadrosu ve sektörde beğeni kazanmış özel teknikleri ile oluşturduğu “Temel Seviye Eğitmenlik Eğitimi” ile adaylara “Asistan Eğitmenlik”ten başlayarak “Master Eğitmenliğe” uzanan yolda kılavuzluk ediyor.

11 Temmuz 2012 tarihinde InoTec Akademi Kozyatağı eğitim salonlarında başlayacak programda katılımcılar; eğitim seansını doğru planlamayı, eğitim uygulamaları hazırlamayı ve kullanmayı, beden dilini, soru – cevap seanslarını yönetmeyi ve aktiviteleri dengelemeyi öğrenecek. “Temel Seviye Eğitmenlik Eğitimi” ile bireysel eğitmen tarzlarını da keşfedecek katılımcılar böylelikle profesyonel eğitmenlik hayatlarına ilk adımını atabilecek.

Dört gün, toplam 20 saat sürecek program boyunca iki ya da daha fazla takım halinde eğitim alacak katılımcılar, teorik bilgilerin yanı sıra pratik kazanacakları uygulamalarla da öğrendiklerini perçinleme fırsatı yakalayacak. Eğitim programı sonrasında staj dönemine başlayacak eğitmen adaylarının InoTec Akademi tarafından akredite edilebilmesi için temel eğitim ve takip eden uygulama süreci sonunda gerçekleştirilecek teorik ve uygulamalı sınavdan 70 ve üzeri puan alınması gerekiyor.

Programa kurumlardan katılacak eğitmen adaylarında en az beş yıl, profesyonel eğitmen olarak kariyerine devam etmek isteyenler için ise 10 yıllık iş hayatı tecrübesi aranıyor. Eğitmenliği, doğru teknikler ve deneyimli eğitmenlerden öğrenmek için kaçırılmayacak bir fırsat olan “Temel Seviye Eğitmenlik Eğitimi” sertifika programı 11 - 12 ve 18- 19 Temmuz tarihlerinde InoTec Akademi eğitim salonları - Kozyatağı’nda 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

InoTec Akademi eğitimleri ve katılım hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için: 0216 445 72 00-02-03 no’lu telefon aranabilir, inotecakademi@inoteconline.com’a e-mail atılabilir ya da www.inotecakademi.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları