01 Ağustos 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnnova, Deloitte Teknoloji Fast50’de
21 Kasım 2011 Pazartesi 15:33

İnnova, Deloitte Teknoloji Fast50’de

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2011 Programı’nda, en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almayı başaran İnnova, son beş yıldaki yüzde 800’ü aşan büyüme oranı ile 2011 sonuçlarında Big Stars kategorisinde üçüncü oldu.

Yazılım, donanım ve danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere firmalara uçtan uca bilişim çözümleri sunan İnnova, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda üst üste altıncı kez Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin arasında yer alarak istikrarlı büyüme performansını bir kez daha belgeledi. Ayrıca İnnova, 50 milyon Euro ve üzerinde geliri bulunan teknoloji şirketlerinin son beş yıldaki büyüme hızlarına göre değerlendirildiği büyükler ligi olarak anılan “Big Stars” kategorisinde üçüncü oldu.  İnnova, bu performansıyla Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirleneceği Deloitte Teknoloji Fast EMEA 500 programında da yer alacak. 

İnnova Bilişim Çözümleri Genel Müdürü Aydın Ersöz, kazanılan bu başarıyla ilgili olarak, “Bilgi teknolojileri çözümleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz, 600’ü aşkın mühendisi ile Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarından biri. 1999 yılında kurulan ve 2007’den bu yana Türk Telekom Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden şirketimizde, her sektörden büyük ölçekli kurumlara uçtan uca bilişim çözümleri sunuyoruz. Son yıllarda önemli başarılara imza attık ve hızlı bir büyüme performansı sergiledik. 2006’dan bu yana, yıllık ortalama yüzde 59 oranında büyüme grafiğine imza atarak toplamda yüzde 800’lük bir büyüme ile büyük bir başarı kaydettik. Bu sayede son altı yıldır Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda yer alıyoruz. Bu yıl ise bizim için ayrıca sevindirici olan bir diğer gelişme, şirketimizin 2010 yılında Türkiye bilişim sektörünün zirvesindeki Big Stars olarak adlandırılan firmalar arasına girmiş olması… Büyüme performansımız bizi bu kategoriye taşıdı. Bu başarımızdan elde ettiğimiz motivasyonla birlikte önümüzdeki yıllarda da Türkiye’de ve bölgede zirveyi hedefleyen firmalara uçtan uca çözüm sağlama misyonumuz doğrultusunda insan kaynaklarımıza ve yeni teknolojilere yatırım yapmaya devam edeceğiz. Yüksek büyüme hızımızı ‘Big Star’ olarak da sürdürmeyi hedefliyoruz.” dedi.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları