24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İngiliz Şirketlerinden Türkiye Ziyareti
27 Kasım 2008 Perşembe 10:55

İngiliz Şirketlerinden Türkiye Ziyareti

İngiltere'de Telekomünikasyon sektörüne yönelik ürün, danışmanlık ve yazılım geliştirme faaliyetlerinde bulunan dokuz şirketin temsilcileri, Türkiye'yi ziyaret edecek.

İngiltere'de Telekomünikasyon sektörüne yönelik ürün, danışmanlık ve yazılım geliştirme faaliyetlerinde bulunan dokuz şirketin temsilcileri, 1-5 Aralık 2008 tarihleri arasında UK Trade & Investment'ın organizasyonuyla Türkiye'yi ziyaret edecek. UK Trade & Investment, uluslararası alanda iş yapan İngiliz şirketleri ile İngiltere'de iş kurmak isteyen yabancı kuruluşları desteklemek üzere İngiltere Hükümeti'nin kurduğu resmi bir kurum. UK Trade & Investment Türkiye'de İngiltere Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Bölümleri tarafından temsil ediliyor.

Organizasyon dahilinde şirket temsilcileri, sağladıkları ürün ve hizmetleri tanıtmak, pazarlamak ve yeni iş ortakları edinmek üzere Türk işadamları ile doğrudan görüşmeler yapacaklar. İngiliz ve Türk işadamları arasındaki görüşmeler 2 Aralık'ta Ankara'da, 3 ve 4 Aralık'ta ise Istanbul'da gerçekleşecek.

İngiltere Başkonsolosu Jessica Hand İngiliz ve Türk katılımcılar onuruna, 3 Aralık Çarşamba günü İstanbul'da bir resepsiyon verecek.

Katılımın ücretsiz olduğu görüşmelere katılmak isteyen firma temsilcilerinin telefon veya e-posta ile İngiltere Başkonsolosluğu Ticaret Bölümü yetkililerini arayarak randevu almaları gerekiyor.

Daha detaylı bilgi ve randevu için 0 (212) 334 65 42 numaralı telefon ya da Burcu.Batur@fco.gov.uk e-posta adresi aracılığıyla Burcu Batur ile iletişime geçilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları