26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ING Grubu’ndan İki Kariyer Portalı
17 Temmuz 2012 Salı 13:05

ING Grubu’ndan İki Kariyer Portalı

ING Grubu, çalışanları ve genç yeteneklere kariyer fırsatı sunmak amacıyla iki web sitesini yayına açtı.

Dünyanın 40 ülkesinde En İyi İşveren hedefiyle faaliyetlerini sürdüren ING Grubu, yayına açtığı iki web sitesi ile hem çalışanlarına uluslararası kariyer fırsatı sunuyor hem de genç yeteneklerin kariyerlerini ING Grubu çerçevesinde şekillendirmelerini sağlıyor.

Dünya çapında 95 binin üzerinde çalışanıyla 67 milyonu aşkın müşteriye hizmet veren ING Grubu, "En İyi İşveren" programı çerçevesinde global düzeyde kariyer fırsatlarının yer aldığı iki web sitesini yayına açtı. Kariyer portalları, ING Bank çalışanlarının kariyerlerine banka içerisinde devam etmelerini sağlamak, birlikte uzun soluklu çalışma imkânı bulmak, çalışanların kariyer yönetimlerinin yanı sıra potansiyel yeni yetenekleri bankaya çekmek amacıyla hazırlandı.

Çalışanlara uluslararası kariyer fırsatı

ING Grubu’nun global intraneti altında yayına başlayan içeriye yönelik portal, Grup içerisindeki uluslararası kariyer fırsatlarını değerlendirmek isteyen çalışanların beklentilerini karşılıyor. Sayfa ING'nin global yapısı içinde farklı kültürlerle bir arada olmak ve farklı ülkelerde ING'nin başarısına katkı sağlamak isteyen çalışanlara ING Bank’ın faaliyet gösterdiği 40 ülkede iş fırsatı sunuyor.

Genç yeteneklere Grup bünyesinde iş olanakları

Grubun dünya çapındaki kurumsal kimliğini yansıtan http://www.ing.jobs sayfası ise iş arayan yetenekli gençlere Grup bünyesindeki iş olanaklarını duyuruyor. Facebook üzerindeki ING Global Kariyer sayfası ve ING Talent Twitter hesabıyla bağlantılı olan portal, online işe alım sürecinin en önemli ayağını oluşturuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları