25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Indus Danışmanlıktan İzmir Eğitimleri
02 Temmuz 2007 Pazartesi 10:08

Indus Danışmanlık'tan İzmir Eğitimleri

Indus Danışmanlık, Haziran 2007’den itibaren İzmir’de genel katılıma açık eğitimler vermeye başladı.

6 yıldan beri İstanbul’da sektöründe lider birçok firma ile sürekli gelişime önem veren bireylere eğitimler veren Indus Danışmanlık, Haziran 2007’den itibaren İzmir’de genel katılıma açık eğitimler vermeye başladı. Şu ana kadar geliştirdiği birçok eğitim programını bireylerin ve kurumların hizmetine sunan Indus, İzmir’de eğitim programı ile fark yaratmayı hedefliyor.

Kurulduğu günden bu yana İzmir’de birçok firmaya eğitimler veren Indus Danışmanlık, deneyim ve birikimlerini Haziran ayından itibaren başlattığı genel katılıma açık kurslarla; sürekli gelişime önem veren kişilerin de paylaşımına sunmaya başladı. Verdiği eğitimlerin yanı sıra, iş dünyasının önde gelen isimleri ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış kaliteli eğitim kadrosu ile de fark yaratan Indus, Temmuz ayında da İzmirlilere genel katılıma açık eğitimler düzenlemeye devam edecek.

Temmuz ayında verilecek olan eğitimleri, kişilerin gelişimlerine katkıda bulunabilecek ve günlük hayatlarında olduğu kadar iş yaşantılarında da rahatlıkla uygulayabilecekleri konulardan seçen Indus Danışmanlık, “Kişi ve kurumların ihtiyaçlarını en iyi şekilde nasıl karşılarız? “ sorusundan yola çıkarak belirlediği eğitim programlarını, İzmirlilerin hizmetine sunmaya devam ediyor.

Temmuz ayı programı içinde kişilerin günlük yaşamlarında kolayca uygulayabilecekleri Stres Yönetiminden, Zamanı Etkili Kullanma Tekniklerine kadar eğitimler verecek olan Indus, aynı zamanda kişilerin iş yaşamlarında fark yaratmaları ve daha başarılı olmaları için pratik bilgiler içeren İş Yükünü Yönetmek ve İş Yaşamında Renklerin Etkili Kullanımına kadar toplam 13 eğitim programı düzenliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları