29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Index Grup’ta Yeni Atama: Timur Tiryaki
23 Kasım 2011 Çarşamba 21:47

Index Grup’ta Yeni Atama: Timur Tiryaki

Türkiye genelinde 7500’den fazla iş ortağına ihtiyaç duydukları bilişim ürünlerini temin eden Index Grup, insan kaynakları alanında sürdürdüğü yapılanma çalışmalarına devam ediyor.

475 personeli ve 7,500’den fazla iş ortağı ile bilişim ürünlerinin sektördeki öncü tedarikçilerinden biri olan Index Grup, pazardaki lider bilişim şirketi konumunu sürdürmek için çalışmalarına devam ediyor. Bu amaç çerçevesinde, bünyesindeki insan kaynakları yapılanmasına özel önem vererek, son 2.5 yıldır Yönetici Koçluğu ve İK Danışmanlığı görevlerini üstlenen Timur Tiryaki’yi 1 Kasım 2011 tarihinde Şirketler Topluluğu’nda bulunan 8 şirketten sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak atadı.

Nitelikli işgücü ihtiyacının giderek arttığı günümüzde, insan kaynağı yönetimi şirketlerin geleceğini belirleyen önemli bir faktör olarak kabul görüyor. İnsan kaynakları yönetimi, organizasyon genelinde verimliliği artırarak rekabetçi bir ortam yaratmak ve iş yaşamının niteliğini yükseltmek isteyen şirketlerin ajandasında vazgeçilmez bir öneme sahip. Index Grup, tecrübesine ve deneyimli bakış açısına güvendiği Timur Tiryaki’yi İnsan Kaynakları Direktörü olarak atayarak, bu konudaki hassasiyetini ortaya koyuyor.

Timur Tiryaki üstlendiği görevde öncelikle, çalışanların kişisel ve kurumsal mutluluklarının artırılması; performans, ücret, kariyer planlama ve eğitim gibi konularda uluslararası insan kaynakları araçlarının uygulanması; koçluk ve danışmanlık kültürünün yukarıdan başlayarak kurumsal organizasyonun en alt kademesine kadar yayılmasının sağlanması konularına odaklanmayı hedefliyor.

Timur Tiryaki Kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Timur Tiryaki, Procter & Gamble'da Zincir Mağazalar Satış Departmanı’nda ve Intel'de Kanal Pazarlama Müdürlüğü pozisyonunda görev aldı. Son 5 yıldır Bob Proctor Life Success Consulting Türkiye Kurucu Ortağı olarak çalışmakta olan Tiryaki, 2.5 yıldır Index Grup'a Yönetici Koçluğu ve İK Danışmanlığı yapmaktaydı. 1 Kasım 2011 itibarıyla Index Grup İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna getirilen Tiryaki’nin yayınlanmış iki kitabı bulunmaktadır. Ayrıca, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları