29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Index Grup Finansbank İşbirliği
19 Nisan 2012 Perşembe 11:10

Index Grup Finansbank İşbirliği

Index Grup, Finansbank ile önemli bir işbirliği gerçekleştirerek, bayilerinin ihtiyaçlarına özel bir kredi programının yapılandırılmasına öncülük ediyor.

Index Grup, Finansbank işbirliğinde, KOBİ’ler ile ticari ve kurumsal bayilerine yönelik olarak yapılandırılan yepyeni bir kredi programının başlatılmasına öncülük ediyor. Program kapsamında, bilişim sektöründe faaliyet gösteren küçük ve büyük ölçekli Index Grup bayilerinin donanım, yazılım ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamalarına dönük finansman kredisi sunuluyor.

Bilişim sektörü lideri Index Grup ile bankacılık alanının önde gelen isimlerinden Finansbank işbirliğiyle uygulamaya başlanacak olan yeni kredi programı kapsamında, KOBİ, ticari ya da kurumsal segment kriterlerine uyan tüm Index Grup bayileri, 2 ile 24 ay arasında Türk Lirası veya yabancı para cinsinden kredi alabilecek. Alt limiti minimum 10.000 TL olarak belirlenen paketin en önemli özelliklerinden biri de, programda herhangi bir üst limitin olmaması şeklinde kaydediliyor.

Index Grup bayilerine özel olarak hazırlanan paket dahilinde 50.000 TL’ye kadar talep edilen krediler, gerekli dokümanlar sağlandığı takdirde iki iş günü gibi oldukça kısa bir süre içerisinde alınabiliyor. Buna karşılık 50,000 TL üzeri kredi talepleri ise 5 iş günü sonunda kesinleştiriliyor. Cazip ve rekabetçi koşullar ile dosya masrafsız olarak düzenlenen kredi paketi sayesinde, Index Grup iş ortaklarının her zaman yanında olduğunu bir kez daha net bir biçimde ortaya koyuyor.

Index Grup bayilerinin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde düzenlenen yeni finansal çözüm ile ilgili olarak Index Grup Finans Müdürü Birgül Sevinçli şunları söylüyor: “Bu program sayesinde, bayi kanalımızın satın alımlarına finansman desteği sağlayarak onların hem nakit akışına hem de stok alımlarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Finansbank ile işbirliğimiz sonucunda, farklı segmentlerde yer alan firmalarımızın Index Grup şirketleri üzerinden teknolojiyi takip ederek ihtiyaç duydukları ürünleri satın almalarını kolaylaştırmayı ve onlara bu anlamda destek olmayı hedefliyoruz.”

“Türk Lirası esas alınarak yapılandırılan kredi programı ile, bayilerimiz döviz kurları üzerinde yaşanan dalgalanmalardan etkilenmeyecek. Ayrıca, bu denli rahatlatıcı bir kredi destek paketinin düzenlenmesine ön ayak olarak, bankacılık işlerinin bayilerimiz yerine işlerinin ehli profesyonellerce yapılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu sayede onların da kendi işlerine odaklanmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Sürekli geliştirdiğimiz finansal çözüm araçlarımızla, bayilerimizin ihtiyaçlarına çözüm yaratma misyonumuza bir yenisi ile devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Kısacası, iş ortaklarımızın büyümelerine katkıda bulunarak her zaman onların yanlarında olduğumuzu vurgulamak istiyoruz.”
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları