20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İmza Kalitesini Belgeledi
02 Kasım 2007 Cuma 10:31

İmza Kalitesini Belgeledi

İMZA, uluslararası kalite yönetim standardı ISO 9001:2000 alarak kalitesini tescilledi.

Kurulduğu yıldan bu yana ürün ve hizmette kalite anlayışını bir çalışma felsefesi olarak benimseyen İMZA, Avrupa Topluluğu ülkeleri ile birlikte birçok ülkede belgelendirme modeli olarak uygulanan, uluslararası kalite yönetim standardı ISO 9001:2000 alarak kalitesini tescilledi.

İMZA, uluslararası geçerliliği olan bu belge ile , müşteri odaklılık, liderlik, çalışanların katılımı, proses yaklaşımı, yönetimin sistem yaklaşımı, sürekli iyileştirme, karar vermede gerçekçi yaklaşım, tedarikçilerle karşılıklı faydalı ilişkiler gibi kriterleri başarıyla yerine getirdiğini belgelemiş oldu. İmza, ürün ve hizmetleri uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edildiği, ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlandığını güvence altına alındı.

Global Group tarafından gerçekleştirilen belgelendirme denetimi sonucunda belgeyi almaya hak kazanan İMZA'nın belgelendirme çalışmaları 14 ay sürdü. Hizmetlerini her süreçte müşterisinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayacak bir kalite güvencesi altına alan İMZA, ISO 9001:2000 belgesi için gerekli çalışmalara 2006 yılında başladı. Müşteri memnuniyeti ve rekabet gücünün sürekli iyileştirme ve kalite standartlarının yükseltilebilmesiyle sağlanabileceğini bilen İMZA belge çalışmaları için yoğun bir çalışma temposu eşliğinde yürütüldü.

Her zaman kaliteyi bir çalışma felsefesi olarak benimsediklerini belirten İmza Genel Müdürü Selahaddin Taşkınırmak, "İmza kurulduğu yıldan bu yana ciddi aşamalar kaydetti. Şirketimiz her geçen gün gelişiyor ve büyüyor. Gelişme ve büyümenin bir sonucu olarak farklı ihtiyaçlar karşımıza çıkıyor. İmza olarak uluslararası kalite standartlarında bir şirket olma gayreti içerisindeyiz. ISO 9001:2000 de bu çabanın bir sonucu aslında. Dünya standartlarında bir şirket olduğumuzu bu belge ile kanıtlamış olduk" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları