18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IMISte 360 Derece İş Dünyası Tartışılacak
22 Nisan 2011 Cuma 13:34

IMIS'te 360 Derece İş Dünyası Tartışılacak

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu'nun düzenlediği5. Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi (IMIS), 28 Nisan 2011'de başlıyor.

Bu yıl 360 derece İş Dünyası"nın tartışılacağı ve açılış konuşmasını gazeteci yazar Can Dündar"ın yapacağı zirvede, farklı üniversitelerden gelen Endüstri Mühendisliği, Ekonomi ve İşletme öğrencileri, uluslararası bir platformda iş ve üniversite dünyasından temsilciler ile bir araya gelecek.

İşletme, Ekonomi ve Endüstri Mühendisliği alanlarını ortak paydada buluşturan Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi (IMIS) bu yıl 5. kez Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu (IES - Industrial Engineering Society) tarafından, 28 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında Byotell ve Sabancı Üniversitesi"nde gerçekleştirilecek. Zirvenin, 28 Nisan Perşembe günü saat 13.30"da gerçekleşecek açılış töreninde, gazeteci yazar Can Dündar açılış konuşmalarından ilkini yapacak. Zirve yurtiçi ve yurtdışından üst düzey yöneticilerle İşletme, Ekonomi ve Endüstri Mühendisliği öğrencileri ile ilgili sektörden katılımcıları interaktif bir ortamda biraraya getirmeyi amaçlıyor.

Bu sene 360 Derece İş Dünyası başlığı altında Pazarlama, Satış, finans, Tedarik Zinciri, Danışmanlık ve Girişimcilik gibi konuların ele alınacağı zirvede; Unilever Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Erhan Erkut, Kardiyoloji profesörü İletişimci Öğretmen Rehber Sunucu Hakan Karpuz, Publicis Modem Genel Müdürü Can Saraçoğlu, Evyap Pazarlama Direktörü Burç Üstün, Pernod Ricard CEO"su Selçuk Tümay, Finansbank Private Banking Manager & GSÜ Öğretim Üyesi Murat Sağman, Garanti Yatırım CEO Metin Ar, Ford Otosan Saha Operasyonları Direktörü Özgür Yücetürk, Eczacıbaşı Girişim Tedarik Zinciri Direktörü Ahmet Gürsoy, Philip Morris Satınalma Müdürü Özlem Bengü Gökalp, Simit Sarayı Kurucusu ve CEOsu Haluk Okutur, bunlardanistiyorum.com Kurucusu Ata Atalay, Mavi Jeans"den konuşmacılar yer alacaktır.

Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi (IMIS), Endüstri Mühendisliği, İşletme ve Ekonomi gibi farklı alanlarda çalışmalarını sürdüren lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile önde gelen firmaların üst düzey yöneticilerini buluşturan 4 günlük bir konferanstır. Konferans boyunca katılımcılar, yöneticiler tarafından hazırlanan seminerlere, vaka çalışmalarına, kültürel ve sosyal aktivitelere katılım şansını elde ederler. Konferans konuları, IMIS"in tematik konusuna uygun olan geniş bir perspektifte hazırlanmış alt başlıklar arasından seçilir. IMIS, 2006 yılından beri Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından düzenlenmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları