28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İK Yönetimi Sertifika Programına Kariyer.net Desteği
25 Eylül 2007 Salı 11:17

İK Yönetimi Sertifika Programı'na Kariyer.net Desteği

Kariyer.net, HRM ve ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı'nın Internet sponsorluğunu üstlendi.

Online insan kaynakları alanında ülkemizin önde gelen markası Kariyer.net, insan kaynakları alanındaki etkinlikleri desteklemeyi sürdürüyor. Kariyer.net son olarak, Ankara’da HRM (Human Resources Management) ve ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi tarafından 3 Kasım’da başlatılıp 3 ay boyunca devam edecek İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı'nın Internet sponsorluğunu üstlendi. Programa kaydını Kariyer.net üzerinden yaptıran ilk 5 kişi, %10 indirim imkanından yararlanacak.

Eğitimler cumartesi-pazar günleri saat 9.30-16.30 saatleri arasında ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nde verilecek. Eğitimlerde ele alınacak başlıklardan bazıları Küresel Değişim, İşgücü Yapısında Değişme ve Gelişen İnsan Kaynakları Yönetimi, Personel Eğitimi, Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesi şeklinde sıralanıyor.

Programa kayıt olabilmek için en az bir meslek yüksek okulu mezunu olmak veya bir yüksek öğrenim kurumundan ön lisans diploması almış olmak gerekiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları