24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
II. Müşteri İlişkileri Yönetimi Zirvesi
12 Ağustos 2008 Salı 11:41

II. Müşteri İlişkileri Yönetimi Zirvesi

Boğaziçi Eğitim 27 Ağustos tarihinde alanında uzman akademisyen, eğitmen ve sektördeki profesyonel yöneticilerin konuşmacı olarak katılacağı II. Müşteri İlişkileri Yönetimi Zirvesi'ni gerçekleştirecek.

Boğaziçi Eğitim 27 Ağustos tarihinde İstanbul Grand Cevahir Kongre Merkezi"nde alanında uzman akademisyen, eğitmen ve sektördeki profesyonel yöneticilerin konuşmacı olarak katılacağı II. Müşteri İlişkileri Yönetimi Zirvesi'ni gerçekleştirecek.

Zirvede; Müşteri İlişkileri Yönetimi Kavramı Gelişimi ve Geleceğine Bir Bakış, Müşteri Memnuniyeti ve Sadık Müşteri Yaratma, Modern Pazarlamada Müşteri İlişkileri Yönetiminin Yeri ve Önemi, Türkiye"de Kurumsal Müşteri Davranışı, Müşteri Psikolojisi, Problem Müşteri Profilleri, Veri Madenciliği Kullanarak Müşteri Davranışları Analizi Yapılması, Müşteri İlişkileri Yönetiminde Çağrı Merkezlerinin Etkin İletişim Üzerindeki Rolü ve Önemi, Müşteri Değeri Kavramı, Ölçüm Yöntemleri, Ölçüm Örnekleri ve Türk İş Hayatında Uygulanabilirliği, Müşteri Şikayet Alım Sistemi, Takip, Bilgilendirme ve Çözüm Aşamaları İçin Temel Kurallar, Müşteri Araştırması ve Kurumsal Tahsilât Becerileri, Müşteri Hizmet Sözleşmelerinin Yasal Yönleri ve Sorunları gibi konulara değinilerek sektörel gelişmelerin değerlendirilmesi ve güncel örneklemeler sunularak katılımcılara yeni bakış açıları kazandırılması amaçlanıyor.

Zirvede konuşmacı olarak Eczacıbaşı Intema Genel Müdürü Atalay GÜMRAH, Satış ve Yönetim Danışmanı, Yazar, Özkan KAYMAK, Prof. Dr. Mustafa DİLBER, Düzey Pazarlama Zincir Mağazalar Grup Yöneticisi Sema ÜLKE, Danışman, Yazar Dr. Murat BİLGİLİ, Dr. Çağatan TAŞKIN, Kanal D Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Banu YILMAZ, Yönetim ve Satış Danışmanı Necdet UYGURER, Yönetim ve Satış Danışmanı Aydın ULUÇAM, Satış-Pazarlama Danışmanı Aydın GÖLE ve Av. Ceyda CİMİLLİ AKAYDIN yer alacak.

Zirve ile ilgili ayrıntılı bilgi ve kayıt için www.bosphorusconferences.com adresinden veya (0216) 486 30 95 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları