17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İhracatçılara Liderlik Dersi
16 Aralık 2007 Pazar 11:07

İhracatçılara Liderlik Dersi

İKMMİB, Ücretsiz Eğitim Etkinlikleri kapsamında Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu'nun konuşmacı olarak katıldığı bir konferans düzenledi.

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçıları Birliği (İMMİB) bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan ve ülkemizin kalkınmasında öncelikli hedef olarak saptanan ihracatın artırılması konusunda çalışmalarda bulunan İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMMİB), bu çalışmaları eğitim ve bilgilendirme faaliyetleri ile de destekliyor. Ücretsiz Eğitim Etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmalara bir yenisini daha ekleyen İKMMİB, 11 Aralık’ta günümüzün popüler konularından “Liderlik” üzerine bir konferans düzenledi.

İhracatçı firmalara yönelik olarak gerçekleştirilen konferansa, Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu konuşmacı olarak katıldı. İKMMİB Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda, PDR Group işbirliği ile gerçekleştirilen konferans, İMMİB’in eğitim faaliyetlerinin hayata geçirildiği Yenibosna’daki Dış Ticaret Konferans Salonu’nda yapıldı.

Osman Pamukoğlu, konuşmasında liderlik hakkında bilgi verirken, üzerinde çok tartışılan ve her alanda önemli olmayı sürdüren liderlik kavramı üzerine engin birikimini katılımcılarla paylaştı.

İMMİB’in ihracatçıları hedefleyen eğitim faaliyetleri önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları