17 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IFS, Ericssonun Çözüm Sağlayıcısı Oldu
07 Ocak 2012 Cumartesi 15:53

IFS, Ericsson'un Çözüm Sağlayıcısı Oldu

Küresel kurumsal uygulamalar şirketi olan IFS, Ericsson ile bir çerçeve anlaşması imzaladığını duyurdu.

Bu anlaşma kapsamında, Ericsson’ın İsveç’teki saha hizmetleri IFS ERP Uygulamaları ile yönetilecek. Sözleşmenin değeri ise 8,6 milyon Avro.

Hizmet sektörü, IFS’nin hedeflediği dikey pazar segmentlerinden biridir. Şirket müşterilerinin, sözleşmelerinin, makinelerinin ve ekipmanlarının tüm yaşam döngüsünü yöneten tam ve entegre iş çözümleri sunar. IFS Uygulamaları ile şirketler; müşterileri, tedarikçileri ve alt yüklenicileri ile daha yakın bir iş birliği içine girerek iş süreçlerini destekleyebilir ve iyileştirebilir.

IFS Uygulamaları kaynak programlama ve optimizasyonu, SLA ve proje yönetimi dâhil çağrı ve vaka yönetimi, saha iş gücü için mobil çözümler, kurulu sistem yönetimi, yedek parça yönetimi, depo onarımı ve belge yönetimi işlevlerinin hepsini finans, tedarik, üretim ve İK ile entegre şekilde sunar. Hizmet endüstrisindeki mevcut IFS müşterileri arasında Hertel, Debut Services, Niscayah, Sky, MITIE, SchultessMaschinen AG, John Deere, Dalkia, Anticimex, Eltel Networks, Infratek, Gilbarco Autotank ve Tomra bulunmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları