04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İBÜde Sanat Okulu 1
19 Nisan 2011 Salı 12:39

İBÜ'de Sanat Okulu 1

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 'Bilgi Sanat Okulu 1/Yetişkin Sanat Eğitim Seminerleri' başlıyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Bilgi Sanat Okulu 1/ Yetişkin Sanat Seminerleri başlığı altında beş hafta sürecek olan seminerler dizisi düzenliyor. Sanat tarihi, temel sanat eğitimi, desen ve resim gibi temel konuların ele alınacağı seminerler dizisi, 7 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü"nde başlayacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim bünyesinde 5 hafta sürecek olan Bilgi Sanat Okulu1/ Yetişkin Sanat Eğitim Seminerler dizisi Mayıs ayında başlıyor. Seminerlerde sanat tarihi, temel sanat eğitimi, desen ve resim gibi temel disiplinler ele alınacak.

7 Mayıs - 4 Haziran 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan seminerler dizisinde Rönesans, Batı Sanat Akımları ve Çağdaş Sanat"ı tarihsel süreç içerisindeki örneklerle incelenecek, atölye çalışmaları ile öğrencilerin sanatsal sezisi ve sanatsal aktivitelerde performansları geliştirilecek. Birçok farklı disiplini kapsamakla birlikte her konu başlığı bu alandan bir profesyonel tarafından ele alınacak ve program sonunda izleyicilere katılımcı belgesi verilecek.
Prf. Dr. Semra Germaner, Defne Yasak, Mahir Güven, Yiğit Yazıcı gibi isimler katılacağı seminerler ilk iki hafta teorik olarak başlayacak, workshop"larla uygulama şeklinde devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları