28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IBSden 4 Yeni Eğitim Programı
04 Şubat 2011 Cuma 13:46

IBS'den 4 Yeni Eğitim Programı

İstanbul Business School'un pazarlamadan reklamcılığa kadar uzanan kapsamlı eğitimleri, Hilton ParkSa'da başlıyor.

İş dünyasının önde gelen profesyonellerinin yer aldığı eğitmen kadrosuyla benzerlerinden ayrılan Istanbul Business School"da Pazarlama İletişimi, İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve İleri Düzey Reklâmcılık eğitimleri başlıyor. 4 hafta 34 saat sürecek eğitimler 26 Şubat Cumartesi günü Hilton ParkSA"da start alıyor.

Sektörün önde gelen isimleri tarafından hazırlanan ders içerikleri ve sektörün içindeki profesyonel isimlerden oluşan eğitmen kadrosuyla genç profesyonel, yeni mezun ve üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamaya yönelik eğitimler veren IBS, önümüzdeki günlerde başlatacağı 4 farklı eğitim programıyla fark yaratmaya hazırlanıyor. Pazarlama İletişimi Eğitimi, İnsan Kaynakları Eğitimi, Kurumsal İletişim Eğitimi ve İleri Düzey Reklamcılık Eğitimi adı altında düzenlenen sertifika programlarının içeriği ise kısaca şöyle:

Pazarlama İletişimi Eğitimi
Pazarlamanın iletişim tarafında kaydedilen gelişmelerin ve reklam verenlerin hedef kitle ve stratejilerine göre iletişim planlamalarını nasıl yapmaları gerektiğinin anlatıldığı sertifika programının içerik başlıkları reklamda strateji, içgörü, PR stratejileri, dijital ve sosyal medya, mobil pazarlama stratejileri ve medya planlama programı olarak belirleniyor.

İnsan Kaynakları Eğitimi
İnsan kaynaklarının temel prensiplerinden, performans yönetimi, eğitim, verimi ve iletişimi artırıcı etkili yönetim becerilerine kadar geçen tüm süreçlerin detaylı olarak ele alınacağı eğitim, katılımcılara sağlam bir insan kaynakları temeli oluşturmayı hedefliyor.

Kurumsal İletişim Eğitimi
Kurumsal İletişim kavramı kapsamında müşteri yönetimi, kriz yönetimi, medya ilişkileri yönetimi ve dijital dünyada iletişim başlıkları programda yer alıyor. Katılımcılar trendleri takip etmeyi, teoride ve pratikte kendini güncellemeyi, sektörün önde gelen profesyonellerinden ve ajans başkanlarından deneyimler yaşayarak öğreniyor.

İleri Düzey Reklamcılık Eğitimi
Yoğun workshop çalışmaları ve ağır ödevler ile tamamlanacak bu program iş dünyasının bire bir pratiğe dökülmüş hali olarak program katılımcılarını reklam dünyasına hazırlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları