13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IBMden Akıllı Endüstri Çözümleri
02 Şubat 2011 Çarşamba 15:22

IBM'den Akıllı Endüstri Çözümleri

IBM akıllı endüstri çözümlerini tanıtacağı IBM Çözümler Zirvesi 2011'de 100. yılını da kutlayacak.

IBM Çözümler Zirvesi 2011, dünyanın dört bir yanında gerçekleştirilen farklı endüstrilere özgü başarı örnekleri ve çözüm uygulamalarıyla birlikte iş ve bilişim dünyasının gündemini değiştirecek. Veri kaynaklarının katlanarak arttığı, veriyi bilgiye dönüştürerek karar alımının iş performansını birebir etkilediği günümüzde, bilişim önemini daha da hissettiriyor.

100 yıldan bu yana teknoloji öncülüğünü dünya ile paylaşan ve kurumlara, endüstrilere ve bilişim dünyasına yön veren IBM tüm dünyanın yaşadığı zorluklara ve sorunlara yanıt vererek değer katan çözümleri ile iş dünyasında fark yaratan, yenilikçi vizyon, strateji ve çözümlerini sunmaya devam ediyor.

Bu doğrultuda IBM"in Akıllı Dünya vizyon ve stratejilerini gerçeğe dönüştürerek, analitik yönetim ve bulut bilişim kavram ve araçlarından fayda sağlayıp endüstrilerin daha akıllı bir şekilde gelişmelerine yardımcı olmak üzere oluşturulan akıllı IBM çözümleri IBM Çözümler Zirvesi 2011"de iş dünyasının liderleri, yöneticileri ve uzmanlarıyla buluşuyor.

16 Şubat 2011"de Swissôtel"de düzenlenecek olan IBM Çözümler Zirvesi 2011"de aynı zamanda IBM"in 100 yıldan bu yana paydaşlarına değer olarak geri dönen çalışmalarından örnekler verilecek.

Zirvede, IBM çözümlerinin endüstrilere ve kurumlara katacağı ölçülebilir değerlerle somut sonuçları gözler önüne serilecek. Vizyonu gerçeğe dönüştüren IBM, Akıllı Dünya vizyonuna doğru giden yolda endüstrilerin her birinin daha akıllı olacak şekilde dönüşmesinin yollarını, etkinliği kanıtlanmış çözümler ve başarı öyküleriyle sunacak. Şirketlerin kendi endüstrilerindekine benzer sorunlar yaşayan diğer endüstrilerdeki deneyimleri ve yeni fırsatları da görme ve paylaşmalarına katkıda bulunacak.

IBM Çözümleri Zirvesi 2011"de katılımcılar Akıllı Dünya, Analitik ve Bulut Bilişim çerçevesinde şekillenerek günümüzdeki pek çok soruna yanıt bulan IBM vizyonundan yola çıkarak oluşturulan ve endüstrilerin daha iyi bir geleceğe doğru gelişmelerine olanak tanıyan IBM çözümlerinin sektörlerine ve kurumlarına katacağı ölçülebilir değerlerle somut sonuçlarını görecek, sözü eyleme dönüştürmeyi başaran IBM Çözümleriyle nasıl bir fark yaratabileceklerini keşfedecekler.

Katılımcılar kendi sektörlerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olacak kanıtlanmış iş çözümlerini tanıyacak, kendi sektörlerinin yanı sıra benzer zorluklar yaşayan diğer sektörlerden uzmanları da dinleme fırsatı bulacaklar.

Zirvede derinlemesine sektörel çözüm oturumlarının yanı sıra, akıllı bir dünya kurmada önem taşıyan yapıtaşlarını kavramaya yardımcı olacak oturumlar ve demolar düzenlenecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları