25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IBM Zirvesinde Akıllı Çözümler Tartışılacak
05 Şubat 2012 Pazar 18:32

IBM Zirvesinde Akıllı Çözümler Tartışılacak

Yüz yılı deviren IBM, teknoloji ve iş birikimiyle, geleceğin değer katan iş çözümlerini ve bakış açısını 15 Şubat’ta düzenlenecek Çözümler Zirvesi ile katılımcılarla paylaşacak

15 Şubat'ta Swissotel'de düzenlenecek IBM Çözümler Zirvesi 2012’de iş ve bilişim dünyasının önemli isimleri ve bilişim uzmanları bir araya gelerek, geleceğe yön verecek çözüm yollarını tartışacaklar.

Bu yılki etkinlikte, IBM’in 2008 yılında duyurduğu Akıllı Dünya vizyonunun Akıllı Ticaret ve Akıllı Şehirler gibi bazı en önemli konu başlıkları ön planda olacak. Çözümler Zirvesi 2012’de IBM,22 Çözüm Ortağı ile birlikte, farklı endüstrilere özgü Türkiye’den 10 başarı hikayesi, 25 strateji sunumu ve 200 demoyla pek çok konuya değinecek. IBM Çözümler Zirvesi’nde ayrıca dünyanın değişik şehirlerinde uygulamaya konan çözümlerinin sergilendiği Akıllı Şehirler Fotoğraf Galerisi de yer alacak.

IBM’in Akıllı Şehirler vizyonu, teknolojinin belediyecilik hizmetlerinin iyileştirilmesi için sunduğu avantajlar ve iyi belediyecilik anlayışı ile ilgili konuların gündeme getirileceği Akıllı Şehirler Paneli’ne Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, SAMPAŞ A.Ş. İcra Kurulu BaşkanıŞekip Karakaya, Marmara Belediyeler BirliğiGenel Sekreteri, Prof. Dr. Recep Bozlağan ve IBM Türk Kurumsal Satış Müdürü, Bülent Demirkurtkatılacak.

Zirvede detaylıca masaya yatırılacak bir başka konu başlığı da Akıllı Finans ve Bankacılık olacak. Türkiye’nin önde gelen finans kurumlarının Bilgi Teknolojileri Liderlerinin ve IBM Ortadoğu Avrupa'da Finansal Hizmetlerden sorumlu Genel Müdürü Eray Yüksek’in katılacağı etkinlikte IBM’in dünya genelinden bankacılık ve finans sektörü için sunduğu çözümler ve sektörün belli başlı gündem maddeleri konuşulacak.

IBM Çözümler Zirvesi, IBM Türk’ün her yıl düzenlediği en önemli ve en kapsamlı etkinliktir. Bu etkinliği farklı kılan demolarla ve uygulama örnekleriyle, herkese dokunan ve günlük hayatı iyileştiren somut çözümleri paylaşıyor olmasıdır. IBM Çözümler Zirvesi için bu yıl IBM Küresel Pazarlar Birimi, Akıllı Dünya ve Akıllı Şehirler Girişimi Kamu Çözümleri Başkan Yardımcısı Jeffrey Rhoda ve Akıllı Ticaret ve B2B Başkan Yardımcısı Enrique Rodriguez de etkinlikte yer alacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları