16 Ocak 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IBM Yazılım Zirvesi 2008
05 Ekim 2008 Pazar 13:13

IBM Yazılım Zirvesi 2008

Bu yıl 15 Ekim'de İstanbul Swissôtel'de, 16 Ekim'de ise Ankara Sheraton Hotel'de düzenlenecek olan IBM Yazılım Zirvesi 2008'de firmaların nasıl değişebileceği anlatılacak.

IBM"in, teknolojideki son yenilikleri ve iş dünyasına sunduğu çözümleri tanıttığı geleneksel Yazılım Zirvesi, firmaların değişime olan ihtiyaçlarını bu sene konu alıyor. Bir diğer deyişle IBM"in CEO araştırmasının önemli sonuçlarından biri olan Hungry for Change - Değişim Açlığı teması, zirvenin bu yılki konusu olacak.

İstanbul"da Jan Nahum, Ron Sebastian ve Sean Brown"un, Ankara"da Reha Denemeç ve birçok profesyonelin konuşmacı olarak katılacağı Yazılım Zirvesi 2008"de, IBM, müşterileri ile birlikte yazılım dünyasındaki en son yenilikleri ele alacak. Geçtiğimiz dönemde gerçekleştirdiği projeleri ve bu projelerin kurumlara getirdiği değişiklikleri IBM Çözüm Ortakları ile birlikte anlatacak.

Geleceğin firması…
IBM'in 2008 yılı içinde dünya çapında 1000'den fazla CEO ile yaptığı araştırmanın sonuçlarını "The Enterprise of the Future" adlı bir raporda açıkladı. Bu sonuçlar arasında en çarpıcı olanlardan biri geleceğin işletmeleri, rekabetçi iş ortamında başarı elde edebilmek için değişime hızla adapte olmakla kalmamalı, değişime önayak olmalıdır. Rapora göre değişime ayak uydurabilmek için firmaların yüzde 40"ı şirket modellerini değiştirmiş durumda. Başarılı olmak isteyen firmaların geçtiğimiz döneme göre üç kat daha hızlı değişmek zorunda olduğu açıklandı.

IBM Türk Yazılım Satış Müdürü Server Tanfer zirvede değişime liderlik eden kurumlarla buluşmayı hedeflediğini söyleyerek şöyle ekledi; "Geleceğin işletmeleri, değişimi geçici bir dönem değil kalıcı bir durum olarak görmeli, değişim olduğu zaman değil, olmadığı zaman rahatsız olmalı ve arayışa girmelidir. IBM yazılımları firmalara değişim için yaratıcı olma gücünü veriyor."

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları