23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IBM ve Likom Yazılım’dan KOBİ’ler İçin
06 Temmuz 2007 Cuma 14:00

IBM ve Likom Yazılım’dan KOBİ’ler İçin

IBM Türk ve Likom Yazılım, KOBİ'lere Express ERP çözümü sunmak için işbirliği yapıyor.

IBM Türk ve Likom Yazılım arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle, Likom"un KOBİ"lere yönelik Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımları Gusto, Presto ve Presto Plus, IBM"in veritabanı yönetimi yazılımı IBM DB2 Express ile birlikte sunulacak. IBM DB2 Express çözümüyle ilk defa Linux"u destekleyen Likom, büyük firmaların kullandığı yazılım ve çözümlerden, KOBİ"lerin uygun fiyatla yararlanmasını sağlayacak.

Likom Presto Yönetim Bilgi Sistemi Yazılımları, Likom Presto Plus Kurumsal Kaynak Yönetim Sistemi Yazılımları ve Likom Gusto ERP Yazılımları; IBM DB2 Express Veritabanı yönetim sistemiyle birlikte sunuluyor. Yazılımlar, yaygın işletim sistemleriyle (Linux, Windows, AIX) uyumlu çalışıyor, kolay kullanımı ve esnek yapısıyla KOBİ"lere büyük avantaj sağlıyor.

IBM Türk Genel Sektör Bölüm Müdürü Can Özler, "Gusto, Presto ve Presto Plus yazılımları, KOBİ"lere aradıkları çözüme kolayca ve uygun fiyatla ulaşabilme imkanı sağlayacak. Çözüm ortağımız Likom"un, Linux destekli, ucuz ve güvenilir yazılımlarıyla, KOBİ"lerin uygun fiyata ERP sistemlerine sahip olmasını hedefliyoruz." dedi. Likom Yazılım Genel Müdürü Nejat Sağtekin ise "IBM gibi global ve bağımsız bir şirketle işbirliği yapmak gurur verici. ERP yazılımlarımız, IBM DB2 Express desteğiyle şimdi daha da güçlü ve ulaşılabilir fiyatlarda." dedi.

Likom yazılımları, teknik destek ve şifre almadan, CD"den kolayca yüklenebiliyor. Satış sonrası çağrı merkezine danışma ve tüm Türkiye"de yaygın 300"den fazla Likom Yetkili Satıcıları"ndan eğitim ve yerinde servis desteği de veriliyor.

Likom Yazılım

LİKOM Yazılım, 23 yıldır büyük ölçekli işletmelerden KOBİ'lere kadar her boyutta kuruluşun gereksinimini karşılamak amacıyla Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Malzeme İhtiyaç Planlama (MRP) ve Yönetim Bilgi Sistemi yazılım ürünleri geliştiriyor. Ayrıca, müşteri gereksinimlerine odaklı özel yazılım geliştirme hizmeti ile kendi ürettiği genel ve özel amaçlı yazılım ürünlerinin pazarlama, satış, satış sonrası eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları