18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IBM ile BNP Paribas İşbirliği
29 Ocak 2009 Perşembe 11:48

IBM ile BNP Paribas İşbirliği

IBM, BNP Paribas ile 6 yıl geçerli olacak hizmet sözleşmesi imzaladı.

IBM, uluslar arası finans kuruluşu ve dünyanın en güçlü üç bankası arasında yer alan BNP Paribas ile 6 yıl geçerli olacak toplam 318 milyon Euro (KDV hariç) değerinde hizmet sözleşmesi imzaladı.

IBM"den yapılan açıklamaya göre; anlaşma, BNP Paribas"a bağlı olan Banca Nazionale del Lavoro'nun (BNL) tüm BT altyapısı operasyonlarının desteklenmesini ve yönetilmesini kapsıyor.

IBM Küresel Teknoloji Hizmetleri Güneydoğu Avrupa Genel Müdürü Eric Auvray tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Uluslararası bankacılık sektörünün lider kuruluşlarından BNP Paribas"nın, anlaşmayla, IBM'in bankacılık ve tüketici sektörlerindeki bilgi birikiminden ve deneyiminden yararlanma imkanı bulacağına inanıyoruz. Yeni sözleşme, iki şirket arasındaki güçlü ilişkileri ve BNP Paribas'ya en yüksek düzeyde hizmet kalitesi sunma taahhüdümüzü vurguluyor" dedi.

Verilen bilgiye göre, IBM, küresel liderlik, teknolojik inovasyon ve bankacılık çözümleri bilgi birikimini BNP Paribas Grubu için kullanmaya devam edecek. Grupla yakın işbirliği içerisinde çalışarak, geleceğe yönelik iş girişimlerini ve küresel hedeflerini destekleyecek. Sözleşme aynı zamanda, BNL'nin bireysel bankacılık alanındaki küreselleşme sürecinin daha iyi yönetilmesini ve önemli ölçüde tasarruf edilmesini de sağlayacak.(ANKA)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları