23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IAS Kalite Kongresinde
20 Ekim 2007 Cumartesi 14:36

IAS Kalite Kongresi'nde

IAS, KalDer tarafından düzenlenen 16. Kalite Kongresi'ni kongre sponsoru olarak destekliyor.

IAS, KalDer tarafından bu yıl 16.sı düzenlenen Kalite Kongresi'ni kongre sponsoru olarak destekliyor. IAS iki yıllık yapılan anlaşma çerçevesince kongre sponsorluğu dışında kurumsal kaynak planlama ürünü CANIAS ERP'yi kongre ziyaretçileri ile paylaşmak ve ERP sistemlerinin kalite ve üretimi yönlendirici etkilerini anlatmak için Lütfi Kırdar'daki sergi alanında da yer alacak.

Çağdaş kalite felsefesinin ülkemizde etkinlik kazanması veya yaygınlaştırılması amacıyla kurulan KalDer önderliğinde bu yıl 16.sı düzenlenen Kalite Kongresi "Küresel Rekabet ve Dünya Vatandaşlığı" teması ile Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 13 - 14 Kasım tarihlerinde yapılacak. Kemal Derviş, Kofi Annan, Peter Bakker gibi gözde isimlerin renklendireceği kongrede "Dünya Ölçeğinde Rekabetçilik"ten, "Kamu Sektöründe Toplam Kalite Yönetimi"ne; "Bilgi Ekonomisi"nden, "İş Yaşamında İletişim"e kadar her sektörden her yöneticiyi ilgilendirebilecek konu başlıklarına yer verilecek.

Tüm iş süreçlerinde verimlilik ve kalite sağlayan ERP sistemleri üreticisi IAS, Satış ve Pazarlama Müdürü Ahmet Oturgan, "Yapılan bu anlaşma ile süreçlerinde kalite, hız ve verimlilik arayan şirketlere yol göstermek ve bu sayede Türkiye sanayisini dünyada lider konuma getirmek amacındayız." dedi.

Kalite Kongresi ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve kayıt formuna http://kongre.kalder.org.tr/2007TR/default.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları