29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IAS Business Academyden PMP Eğitimi
17 Ağustos 2008 Pazar 09:52

IAS Business Academy'den PMP Eğitimi

PMP sertifikası sınavına hazırlık ve proje yönetimi eğitimi IAS Business Academy'de

İş süreçlerine ait her türlü eğitim içeriği ile başarılı eğitimlere imza atan IAS Business Academy, Tüm dünyada geçerliliği kabul edilmiş PMP sertifikası sınavına hazırlık ve proje yönetimi eğitimi IAS Business Academy'de yapılıyor.

Günümüzde çalışmaların verimli yürütülebilmesi, doğru ve geçerli planlama yapılabilmesi için her çalışanın öğrenmesi gereken "Proje Yönetimi" eğitimi Workshop ve vaka çalışmaları ile devam ediyor.

2 Ağustos tarihinde başlayarak, 3 hafta sonu sürecek eğitim ile Project Management Instution tarafından oluşturulan proje yönetimi yaklaşımı ile hazırlanan içeriği ile hem proje bilgi alanlarını ve süreçlerini öğretmek, hem de geçmiş dönem sınav soruları ve vaka çalışmaları ile katılımcıları PMP sınavına hazırlamak amaçlanıyor.

Gelen talepler üzerine 5 Eylül 2008 tarihinde tekrar düzenlenecek olan eğitime, her sektörden proje çalışanları, proje yönetici olarak kariyer yapmak isteyenler ara ve üst kademe yöneticileri ve PMP sertifikası almak isteyen kişilerin katılması amaçlanıyor.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları