28 Temmuz 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IAS Business Academyde ERP Eğitimleri
29 Ağustos 2007 Çarşamba 16:16

IAS Business Academy'de ERP Eğitimleri

IAS Business Academy ERP Uzmanlık eğitimleri 3 Eylül'de başlıyor. Eğitimlerde ERP Uzmanı olmak isteyenler ve ERP anahtar kullanıcıları hedefleniyor.

IAS Business Academy ERP Uzmanlık eğitimleri 3 Eylül'de başlıyor. 360° ERP Uzmanlık Programı ve CANIAS ERP Uzmanlık Eğitimi adı altında iki farklı sertifika programı ile başlayacak eğitimlerde ERP Uzmanı olmak isteyenler ve ERP anahtar kullanıcıları hedefleniyor.

360° ERP Uzmanlık Programı temel ERP modülleri konsept eğitimlerini içeriyor. Özellikle endüstri ve bilgisayar mühendisliği mezunları ve son sınıf öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği program, IAS Business Academy'de düzenli olarak tekrarlanacak. Eğitime katılanlara eğitim sonunda ERP Uzmanı Sertifikası verilecek

CANIAS ERP Uzmanlık Programı ise CANIAS ERP kullanan ya da kullanacak firmaların proje liderleri ve anahtar kullanıcılarına yönelik, teorik ve uygulamalı modül eğitimlerini kapsıyor. 40 gün sürecek olan eğitimde tüm modül eğitimlerini alan katılımcılara CANIAS ERP Uzmanlık Sertifikası" verilecek.

ERP konusunda bilgili ve nitelikli iş gücü eksikliğini en aza indirgeyebilmek amacı ile kurulan IAS Business Academy, bu amaçla düzenlediği eğitimlerinin yanı sıra, iş süreçlerine yönelik seminer ve farklı sertifika programları da düzenliyor.

IAS Business Academy tüm eğitim programları hakkındaki detaylı bilgiye www.iasbusinessacademy.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları