25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
I-play’in Oyunları N-Gagede
23 Ağustos 2007 Perşembe 11:34

I-play’in Oyunları N-Gage'de

Nokia, dünya genelinde 1 milyarı aşkın oyunsevere hizmet veren I-play’in oyunlarını N-Gage platformu üzerinden sunmaya hazırlanıyor. N-Gage kullanıcıları ilk olarak, World Rally Championship ve Mah Jong oyunlarının keyfini yaşayacak.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, dünyaca ünlü mobil eğlence şirketi I-play ile işbirliği yaparak, I-play oyunlarını N-Gage platformu üzerinden sunmaya hazırlanıyor. Herkese hitap eden keyifli oyunların tercih edileceğini açıklayan Nokia, FIA WRC lisanslı World Rally Championship oyununu, ardından da Jewel Quest™ yaratıcılarının hazırladığı destansı oyun Mah Jong’u 2008 yılında N-Gage kullanıcılarıyla buluşturacak.

I-play’in N-Gage platformu için hazırlamakta olduğu oyun portföyü, herkese hitap eden, adeta tek parmakla oynanabilen maceralardan oluşuyor. Eğlenceli I-play oyunları, uzmanlık kazanana kadar defalarca aynı keyifle oynanabilecek şekilde geliştiriliyor.

I-play işbirliği hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: “I-play, N-Gage platformuna geniş bir oyun portföyü kazandırıyor. Bu işbirliğinden büyük heyecan ve memnuniyet duyuyoruz. N-Gage, I-play’in güçlü portföyü sayesinde yeni özellikler ve daha zengin deneyimler sunacak.”

I-play yetkilileri de görüşlerini şöyle açıklıyor: “Nokia ile yaptığımız işbirliği bizi çok heyecanlandırıyor. Oyunlarımızı sunmaya başlayınca, mobil oyunlar eğlencenin merkez noktası haline gelecek ve kullanıcılara benzersiz deneyimler yaşatacak.”


I-play Hakkında

Dünya genelinde 120’den fazla aracı vasıtasıyla oyunlarını 1 milyarı aşkın kişiye ulaştıran I-play, 1998’den bu yana mobil oyunlar yaratıyor. Dünyanın önde gelen oyun şirketlerinden Oberon Media’nın bir kuruluşu olan I-play, yeni nesil mobil oyunlar üretiminde uzmanlaşıyor. Oberon Media oyunları; bilgisayarlarda, mobil cihazlarda ve oyun konsollarında 10’u aşkın farklı dilde oynanabiliyor. 2003’te kurulan Oberon Media, New York’taki merkezinin yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’daki şubeleriyle de hizmet veriyor.
Ayrıntılı bilgi için: http://www.iplay.com
* I-play, Digital Bridges Limited tescilli markasıdır.

N-Gage Hakkında

Nokia Nseries ve diğer S60 3. sürüm cihazları ile uyumlu mobil oyunlar için oluşturulan N-Gage platformu sayesinde kullanıcılar, Nokia’nın mobil oyun topluluğu N-Gage Arena’ya bağlanmanın yanı sıra, kaliteli mobil oyunlara kolaylıkla ulaşarak oyun satın alabiliyor, oynayabiliyor ve yönetebiliyor. Nokia, geniş bir oyun portföyü sunmak için dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği yapıyor.
Ayrıntılı bilgi için: www.n-gage.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları