04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HyperX Red ve LoVo’u Yeniden Tasarladı
20 Şubat 2012 Pazartesi 17:38

HyperX Red ve LoVo’u Yeniden Tasarladı

Kingston Technology, sistem oluşturucular ve giriş seviyesindeki oyuncular için HyperX Red ve LoVo’u yeniden tasarladı.

Dünyanın bellek ürünlerinde bağımsız lideri Kingston Technology Company Inc., HyperX® Red Limited Edition belleği ve HyperX LoVo düşük voltajlı modülleri yeni görünümüyle kullanıcıların beğenisine sundu. Yerleştirildiği her türlü anakarta veya masaüstü bilgisayara şıklık katan görünüme sahip HyperX Red Limited Edition ve HyperX LoVo, sistem oluşturucular ve giriş seviyesindeki oyuncular için tasarlandı.

Intel XMP uyumlu HyperX Red, kurulum kolaylığıyla, yüksek hız ve kapasitelerle ile daha iyi performans elde etmek isteyen tüketicilerin ve oyuncuların ihtiyaçlarını karşılıyor. HyperX Red, her ikisi de 1.65v ve 1.5v olmak üzere, 1600 MHz ve 1333 MHz’lik 8 GB kitler halinde ve 4 GB’lık tekli modüller halinde tüketiciyle buluşuyor.

Yeni HyperX LoVo ise, daha az güç tüketiyor ve ısıyı azaltıyor. Böylece soğuk ve sessiz bir makine oluşturmak üzere daha az fan hızı sağlıyor. 1.35v’de 1600 MHz’de veya 1.25v’de 1333 MHz’de çalışan ürün, Intel'in mini-ITX Apple Glen anakartları, AMD'nin Llano platformu ve her zaman açık ev sinema bilgisayarları ve ev medya sunucularıyla örtüşüyor. HyperX LoVo, 8GB veya iki adet 4GB halinde tüketiciyle buluşuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları