29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hukuk Oscar’ını Kazanan İlk Türk Hukuk Bürosu
22 Mayıs 2012 Salı 19:00

Hukuk Oscar’ını Kazanan İlk Türk Hukuk Bürosu

The Chambers Europe Award of Excellence 2012’de yılın en iyi avukatlık bürosu olarak YükselKarkınKüçük Avukatlık Ortaklığı seçildi.

YükselKarkınKüçük Avukatlık Ortaklığı, dünyada ön plana çıkan hukuk firmaları ve avukatlarının değerlendirildiği Chambers Award of Excellence 2012, Mükemmellik Ödülü’nü kazanan ilk Türk hukuk bürosu oldu.

Kapsamlı ve bağımsız araştırmalarıyla 21 yıldan bu yana dünyanın önde gelen hukuk rehberlerinden ve en saygın değerlendirme kuruluşlarından biri olan Chambers & Partners tarafından düzenlenen “The Chambers Europe Award of Excellence 2012” ödülleri, 10 Mayıs 2012 Perşembe günü Amsterdam’da düzenlenen ve 300’ün üzerinde davetlinin katıldığı törenle sahiplerini buldu.

Stratejik büyüme, müşteri hizmetlerinde mükemmellik, mesleğe katkı kriterlerine göre, son 12 ay içinde bu alanlarda başarı gösteren hukuk bürolarının sektör, müvekkil ve rakiplerin görüşü alınarak değerlendirilmesiyle verilen “The Chambers Europe Award of Excellence 2012, Mükemmellik Ödülü” için Türkiye’den 6 hukuk bürosu değerlendirmeye alındı. YükselKarkınKüçük Avukatlık Ortaklığı birinciliğe layık görülerek Türkiye’de “Yılın Hukuk Bürosu” seçildi.

The Chambers Europe Award of Excellence 2012 için Türkiye dahil, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyet, Danimarka, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere, Ukrayna’dan hukuk firmaları ve avukatları Chambers & Partners’ın bağımsız verileri doğrultusunda aday gösterildi. Her ülkeden sadece bir adayın Mükemmellik Ödülü’ne sahip olduğu bu platformda Türkiye ilk kez temsil edildi.

YükselKarkınKüçük Avukatlık Ortaklığı’nın kurucu ortakları Cüneyt Yüksel ve Murat Karkın ödülle ilgili olarak şunları söylediler: “YükselKarkınKüçük Avukatlık Ortaklığı olarak, müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerde geçerli koşulları analiz ederek ihtiyaçlarını karşılayacak hukuki çözümler sunmak için çalışıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarı, şüphesiz müvekillerimizle uzun yıllara dayanan işbirliğimizin eseri. Chambers & Partners gibi son derece saygın bir kuruluş tarafından Türkiye’de yalnızca tek hukuk bürosuna verilen “Mükemmellik Ödülü”ne değer görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

YükselKarkınKüçük Avukatlık Ortaklığı; özellikle şirketler hukuku, birleşme & devralmalar, dava ve tahkim, enerji, rekabet, fikri ve sınai mülkiyet, bankacılık & finans, iş, gayrimenkul, gibi hukuk alanları olmak üzere geniş bir yelpazede avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları