29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Huawei Wimax Tırı İstanbulda
21 Haziran 2008 Cumartesi 15:50

Huawei Wimax Tır'ı İstanbul'da

Daha önce Birleşik Arap Emirlikleri'nde düzenlenen Wimax Forumu ve Mısır'daki ITU sergisine katılan Huawei Wimax Tır'ı 3.Roadshow ile Türkiye'de.

<b> Bu etkinlik Huawei tarafından ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarihle ilgili en kısa sürede bilgi verileceği Huawei tarafından açıklanmıştır. </b>

Huawei Wimax Roadshow Tır, 24 - 27 Haziran 2008 tarihleri arasında İstanbul"da. Sadece Wimax teknolojilerinin yer aldığı Türkiye"deki ilk sergi olma özelliğini taşıyacak olan Roadshow, aynı zamanda Huawei"nin kaliteli iletişim ile Türkiye"deki Telekom pazarını zenginleştireceğine dair verdiği sözün arkasında olduğunun da bir göstergesi. Raodshow boyunca Turkcell, Vodafone ve Avea"nın üst düzey yöneticileri ile teknik uzmanlarının katılımıyla her gün farklı bir operatör için workshoplar düzenlenecek. Katılımcılar workshoplar kapsamında gerçekleşecek demolar ile Wimax teknolojisinin geldiği son nokta ve yararlarını deneyimleme şansı yakalayacak. Roadshow süresince düzenlenecek sergi ile en son teknolojiye sahip Wimax çözümleri katılımcılarla paylaşılacak. Huawei Wimax Roadshow Tır İstanbul"dan sonra Ankara"ya da uğrayarak Türkiye"den ayrılacak.

Müşteri ihtiyaçlarıyla beraber network evrimini çok iyi bir şekilde analiz eden Huawei, genişbant ihtiyacının hızla arttığı günümüzde müşterilerine özel çözümler sunuyor. Huawei, bugüne kadar IP ve mobil ağlar alanında kazandığı başarılar ve deneyimle, mobil Wimax teknolojileri alanında her düzeydeki müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyor.

Huawei, dünyada 196 noktada kurulmuş olan Wimax teknolojisinin 2008 yılı sonuna kadar büyük ilerlemeler kaydedeceğine inanıyor. 2012 yılına kadar kullanıcı sayısının artarak 270 milyona ulaşması bekleniyor. Huawei Wimax alanındaki Ar-Ge çalışmaları için 1200 uzman ve mühendis istihdam etmektedir. Wimax Forumu"nun çekirdek üyelerinden olan Intel ile gerçekleştirilen stratejik işbirliği ile bugüne kadar 120 patent, 17 ticari ve 35 deneme başarı ile sonuçlandırılmıştır.

Daha fazla bilgi http://www.huawei.com adresinden elde edilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları