08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Huawei İş Ortaklarıyla Buluştu
20 Aralık 2011 Salı 10:47

Huawei İş Ortaklarıyla Buluştu

Dünyanın dört bir yanındaki operatörlere yeni nesil telekomünikasyon ağı çözümleri sunan dünya lideri Huawei, iş ortaklarıyla bir araya geldiği 4. Huawei Türkiye İş Ortakları Stratejik İş Birliği Konferansı ile güç tazeledi

Huawei Türkiye'nin iş ortaklarının temsilcileri, Huawei’nin Türkiye, Orta Asya ve Kafkasya bölgesinden üst düzey yöneticileri ve Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Baş Konsolusu Zhang Qingyang’in da katıldığı konferansta; Türkiye bilişim sektorünün geleceği, Huawei Türkiye’nin 2011 yılında gerçekleştirdiği çalışmalar, süreçlerinde yaptığı iyileştirmeler, satınalma stratejileri, 2012 yılı hedefleri değerlendirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Huawei Türkiye Genel Müdürü Wu Congcheng, “Ana iş ortaklarına konsantreolmak, yıllardır iş birliği stratejimizin en önemli parçasıdır. Bu uzun vadeli stratejimiz sayesinde iş ortaklarımızın gelişimlerine destek oluyoruz.” dedi.

Huawei Orta Asya ve Kafkasya Bölgesi Teslimat ve Hizmetler Başkan Vekili Jeff Wang, Birlikte Büyüyelim, Geleceği Paylaşalım sloganıyla gerçekleştirilen konferansta çalışmaları değerlendirdi. Huawei Türkiye Satınalma Direktörü Ömür Önhon, “Huawei Türkiye olarak, her yıl düzenlediğimiz İş Ortakları Stratejik İş Birliği Konferansı ile hem Türkiye bilişim sektörünün gelişimine sağladığımız katkıyı iş ortaklarımızla beraber değerlendiriyor, hem de sektörün geleceği konusunda görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu yıl da aktif olarak çalıştığımız 65 iş ortağı firmamızın katıldığı konferansta, iş ortaklarımızla aramızdaki iş birliği ve iletişim bağını güçlendiriyor, yeni hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

Konferansta ayrıca çeşitli kategorilerde başarılı olan iş ortakları ödüllendirildi. Ödül alan iş ortağı firmalar sırayla; Master Teknik, F.G.C. İnşaat, Öz-sistem, Temitaş, Artıtel, Er-Su, Zeka, Bisem, Netaş, Uluser, Global Tower, Erişim, EBA, Getes ve Araskom. 

Konferansta ödül alan firmalardan Master Teknik Genel Müdürü Tarık Arar, “2009 yılında başlayan iş ortaklığımızın bugün geldiği durum, gelecek için bize umut ve güven veriyor.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları