24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Huawei, Kurumsal İş Çözümlerini Tanıttı
03 Mart 2011 Perşembe 12:15

Huawei, Kurumsal İş Çözümlerini Tanıttı

Huawei, Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen CEBIT 2011 Fuarı'nda, kurumsal iş çözümlerini tanıttı.

Dünyanın dört bir yanındaki operatörlere yeni nesil telekomünikasyon ağı çözümleri sunan lider firma Huawei, tüm sektörlere yönelik yepyeni bilgi ve haberleşme teknolojileri (ICT) altyapısı ve çözümlerini Almanya"nın Hannover şehrinde düzenlenen CEBIT 2011"de tanıttı.
Düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Huawei Global Kurumsal İş çözümleri Başkan Yardımcısı Fu Yan; "Huawei, kurumsal müşterilere en üst düzey bilgi ve haberleşme teknolojileri (ICT) çözümleri sunan bir ICT altyapı çözümleri tedarikçisi. Şimdi ise, yepyeni işletme çözümlerimiz aracılığıyla da müşterilerimize katma değer sağlama konusunda kararlıyız. Huawei"nin ICT altyapısı ve çözümleri, müşterilerimize verimliliği artırma, uçtan uca çözümler sağlama ve temel ticaretlerinde başarıya ulaşma konusunda destek olacak" dedi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Huawei Türkiye Genel Müdürü Philip Liang, kurumsal iş çözümlerinde sloganlarının DEĞİŞİM ZAMANI olduğunu belirtti. Liang şöyle devam etti: "Bu, iki anlamda ele alınabilir. Birincisi, pazarın müşteriye alternatif sağlayacak şekilde değişmesinin zamanı geldi. İkincisi ise, Huawei"nin gelecekte daha fazla büyüyebilmek üzere Huawei"nin yapısal değişiklik yapma zamanı."
Philip Liang, ""Huawei bugüne dek hem dünyada, hem de Türkiye"deki telekomünikasyon pazarında büyük başarılara imza attı. Şimdi, kaynaklarımızı, organizasyonumuzu ve teknolojimizi başarımızı bilgi ve haberleşme teknolojileri sektöründe devam ettirmek üzere kullanmak istiyoruz. Türkiye pazarına yepyeni çözümleri, en son teknolojiyi ve en gelişmiş kavramları getireceğiz.Huawei Türkiye artık Türkiye pazarında, ağ altyapısı ürün ve çözümleri, LAN Ethernet anahtarları, WAN yönlendiriciler, WLAN, Aktarım SDH/DWDM, GSM-R/Wimax/CDMA ve UC (Birleştirilmiş iletişim), çağrı merkezleri, Video Konferans/Tele-presence gibi ürün ve hizmetlerin yanı sıra, Bulut Bilişim altyapısı ürün ve çözümleri, bulut bilgiişlem platform ve uygulamaları, sunucular ve bellekler, DC merkezli LAN anahtarlarıyla boy gösterecek. Bu ürün ve çözümlerin kullanım alanları arasında, kamu sektörü, eğitim, sağlık ve diğer sektörler, ulaşım (demiryolu, hava ulaşımı, vb.), finans (bankacılık, sigorta ve güvenlik, vb.), enerji (petrol, doğalgaz, vb.) ve elektrik (elektrik dağıtımı, vb.) bulunuyor"dedi.
Philip Liang aynı zamanda, şunları ifade etti: "Kurumsal çözümlerde, işletme kanal sistemini ve uzmanlığını geliştirmeye yöneleceğiz. Potansiyel müşterilerimizle her türlü işbirliğine ve fikre açığız. Kurumsal çözümlerde başarıyı ortaklarımızla birlikte yakalayacağımızı umuyoruz".

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları