24 Haziran 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HTC’den HTC Connect
29 Haziran 2012 Cuma 12:45

HTC’den HTC Connect

Pioneer Electronics, 2012 serisi ürünleriyle HTC Connect ile uyum sağlayan ilk partner şirket olacak.

Mobil innovasyon ve tasarımın global lideri HTC Corporation, kullanıcılarının telefonları ve elektronik ürünleri arasındaki bağlantısının daha iyi ses ve görüntü standardına sahip olması için kesintisiz bir bağlantı ile tasarlanmış HTC Connect™ sertifika programını, tüketici elektroniği üreticilerine tanıttı. HTC Connect, HTC akıllı telefonlarla, uyumlu olan ev ve araç içi elektronik cihazlara yüksek kaliteli, kablosuz ses ve görüntü aktarımı yapılmasını sağlıyor.

Akıllı telefonlar günümüzde kullanıcıların müzik dinleme ve video izleme alışkanlıklarını değiştirmekte, zengin multimedya içeriklerine hemen her yerde ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. HTC, HTC Connect girişimi ile mobil bağlantılı cihazların faydalarını ve kullanım kolaylığını eve taşımayı amaçlıyor. HTC Connect sertifikası, iş ortakları için yeni bağlantı standartları getiriyor. HTC Connect sertifikalı telefonlar ve bu telefonlarla uyumlu diğer tüketici elektroniği cihazlarıyla kesintisiz bir entegrasyonu mümkün kılarak yeni bir kolaylık seviyesi sağlıyor. HTC One™ serisi akıllı telefonlar önümüzdeki aylarda yapılacak bir yazılım güncellemesi ile HTC Connect sertifikasyonunu sahip olacak şekilde programlanmıştır.

HTC Corporation Ürünlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kouji Kodera konu hakkındaki düşüncelerini şöyle dile getiriyor:
“HTC Connect'in amacı, müşterilerimizin sevdiği yüksek kaliteli video ve ses dosyalarını akıllı telefonlarından evlerinde ya da araçlarında kolaylıkla aktarmalarını sağlamaktır. Bu yeni girişim, HTC’nin lider tüketici elektroniği markaları ile akıllı telefonlardaki innovasyonuna dayalı olarak hayata geçecek. Aynı zamanda, ses ve görüntü alanında bir lider olan Pioneer Electronics'in, tüketicilere HTC Connect sertifikalı ses deneyimini yaşatmak için ilk iş ortağımız olduğunu bildirmekten dolayı da heyecan duyuyoruz.” 

Pioneer Electronics – İlk HTC Connect İş Ortağı
Pioneer Electronics, HTC Connect sertifikalı cihazları pazara sunacak ilk ve öncü konumundaki iş ortağıdır. HTC Connect, Pioneer’ın DLNA uyumlu 2012 serisi ses/görüntü alıcılarında ve kablosuz hoparlörlerde kusursuz ve tutarlı bir ses aktarımı ve kontrol deneyimi sağlayacak.   

Pioneer Electronics Ev Elektroniği Departmanından Sorumlu Başkan Yardımcısı Russ Johnston ise “Ses teknolojisindeki bu önemli dönemde HTC ile birlikte çalışmaktan çok mutluyuz. Bu ses teknolojisi dönemi, Pioneer'ın, akıllı telefonları ev eğlence sistemlerine de taşıma konusundaki önemli girişimine çok iyi bir şekilde uyuyor.  Akıllı telefonları evdeki birincil içerik kaynakları olarak kullanma, hızla gelişen bir trend. HTC, pazarın son derece önemli ve büyümekte olan bir kısmına oldukça ihtiyaç duyulan bir çözümü sunmak için yardımcı oluyor.”  diyor. 

HTC Connect sertifikası aynı zamanda gelecekte piyasaya sürülecek Pioneer ürünlerini de kapsayacak. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları