29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HTC Türkiye Müzik Efsanelerini Arıyor
21 Aralık 2011 Çarşamba 10:25

HTC Türkiye Müzik Efsanelerini Arıyor

HTC Corporation yeni Beats Audit ™ entegreli HTC Sensation ™ XL ürününün piyasaya sürülüşünü kutlamak için sosyal medyadan yararlanarak yeni bir dijital kampanya başlattı.

Akıllı telefon yenilikleri ve tasarımında bir dünya lideri olan HTC Corporation yeni Sensations XE with Beats Audio™ ve HTC Sensation™ XL with Beats Audio™  ürününün piyasaya sürülüşünü kutlamak için sosyal medyadan yararlanarak yeni bir dijital kampanya başlattı. Bu kampanya Facebook kullanan ve ileri seviyede müzik hayranı olan kullanıcılar için özel olarak tasarlandı.
Kampanya ile tüketicilerin müzik sevgisini kullanarak soysal medya aracılığıyla tüketici etkileşiminin artırılması hedefleniyor.
Uygulama kült müzik filmleri izlemek ve birisi için karışık şarkı hazırlamak gibi müzik hayranlarının yaşaması gereken 25 tecrübeyi içerecek ve hayranların Çaylak’tan Efsane’ye kadar statü kazanmasını sağlayacak.
Uygulama her müzik severin denemesi gereken 25 aktiviteyi kapsıyor, müzik hakkında kült bir film izlenirken hayranların bir dizi görevi yerine getirdiği bir karışım sunuyor ve hayranlara HTC Sensation ™ XL with Beats Beats Audio™, HTC Sensations XE with Beats Audio™ ve Beats By Dr Dre kulaklık kazanma şansı veriyor.
Ayrıca hayranlar Müzik Efsanesi yarışma masasında arkadaşlarıyla yarışarak Çaylak’tan Efsane’ye kadar müzik unvanları kazanma şansını elde ediyor.  HTC topluluğu bünyesinde hayranların etkinliğini ve motivasyonunu daha da artırmak için sunulan imkânlar daha çok geliştirilecek.
Yarışma Avrupa, Orta Doğu ve Afrika pazarlarında gerçekleştirildi. Türkiye’de HTC Türkiye’nin resmi Facebook sayfası vasıtasıyla 20 Aralık 2011 tarihinde başladı.  Yarışma 25 gün sürecek ev bu süre sonunda kazananlar HTC Türkiye’nin Facebook sayfasında müzik efsanesi olarak ilan edilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları